Дощ не завадить

55526 травня 2017 року в Київському ліцеї «Престиж» урочисто відбулося свято «Останнього дзвоника». На яскраво прикрашеному майданчику зібралися всі учні, батьки, вчителі, гості. Серед запрошених була доцент кафедри філософії Каднікова Л.В.  Під урочисту музику та оплески присутніх на майданчику з’явилися «винуватці» свята – випускники.

Святковий настрій не зіпсував навіть дощик, який не вщухав з самого ранку. З вітальним словом до учнів звернулася директор ліцею Турчинова В.В., далі ведучі зачитали привітання від народного депутата Д. Андрієвського та в.о. обов’язки ректора НАУ В. Ісаєнка. Вони поздоровили випускників,  побажавши їм наснаги та успіхів в виборі своєї дороги в майбутнє доросле життя. Від керівництва НАУ Л. Каднікова радо запросила випускників до найвідомішого навчального закладу України, який надає своїм студентам багатий вибір можливостей.

Учні молодших класів підготували й виконали для випускників хореографічну композицію «прощання з дитинством». Директор ліцею Вероніка Віталіївна відзначила відмінників, поздоровила їх та нагородила почесними грамотами, цінними подарунками та медалями ліцею.

Випускники, у свою чергу, вже готові були до прощального вальсу, але урочистості були перервані неймовірною зливою. Тому закінчення лінійки було перенесено до залу ліцею, де і завершилося свято.

На дошці інформації ліцею Л. Каднікова розмістила довідкові матеріали щодо Національного авіаційного університету та, зокрема, Навчально-наукового гуманітарного інституту, які мають сприяти їхній зацікавленості продовжити навчання саме у нашому навчальному закладі.

IMG 20170526 102536 AO HDR