Гривня – наш символ !

55531 травня 2017 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна  та Грицай Світлана Юріївна  разом зі студентами Інституту економіки та менеджменту  гр.115 (облік і аудит) , гр. 302 (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності) та гр.109 факультету транспортних технологій відвідали Музей грошей Національного банку України.

Перед початком екскурсії було запропоновано подивитися титульний ролик «Гривня-наш символ», в якому 9 графічних розповідей про кожну купюру із номінального ряду української валюти. Проект реалізував Український кризовий медіа центр у співпраці з продакшан Світлофорфільм і покликаний показати гривню у контексті історії і культури України.

Студентів вразили яскраві, колоритні вітражі музею, що ілюструють найважливіші віхи грошової історії від  домонетних форм грошей до сучасної гривні. Музей грошей має договір з Монетним двором, тому всі нові пам’ятні та ювілейні монети, випущені Національним банком України, автоматично потрапляють до колекції музею.  Для наших студентів провели спеціальний інтерактивний захід і навчили власноручно  викарбовувати монети.

Всі ми були дуже задоволені екскурсією і зрозуміли, що отримана нова інформація багатьом стане корисною та сприятиме підвищенню рівня фінансової обізнаності, адже фінансово грамотні люди більше захищені від фінансових ризиків.