Завтра – абітурієнти і студенти

55529 травня 2017 року старший викладач кафедри історії та документознавства Ількова О.Г. та викладач Клиніна Т.С. відвідали Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва».

Випускники цього навчального закладу отримають кваліфікацію, з якою зможуть працювати на виробництві та різноманітних установах, або ж продовжити освіту в одному з вищих навчальних закладів. Більшість учнів мріють отримати повну вищу освіту, тож були надзвичайно зацікавлені в запропонованій нашими викладачами лекції «Нові професійні виміри інформаційного суспільства».

У сучасному технологізованому світі роль інформаційних технологій є надзвичайно актуальною, тому представлення спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» було важливим і корисним у Центрі професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну. Учні зацікавилися умовами цьогорічної вступної кампанії, особливостями навчального процесу, а також організацією студентського самоврядування, роботою наукових гуртків та формами активного відпочинку. Усі бажаючі отримали кваліфіковану індивідуальну профорієнтаційну консультацію.

Майбутніх абітурієнтів гостинно запрошено на День відкритих дверей НАУ, який відбудеться 3 червня 2017 року, що надасть можливість детальніше ознайомитися з університетом, його структурою, потенційними можливостями і зрозуміти переваги здобуття якісної освіти.