Час підбивати підсумки

55526 травня на кафедрі англійської філології і перекладу відбулося засідання проблемної групи «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» (керівник – доцент кафедри Сітко Алла Василівна). Зібрання було присвячене підведенню підсумків роботи гуртка за 2016-2017 навчальний рік.

На засіданні студенти-гуртківці 2-3 курсів презентували результати власних наукових досліджень, а також ділилися враженнями від участі у науково-практичних конференціях, висловлювали думки щодо перспективних напрямків дослідження та побажання щодо тематики та формату проведення гуртка наступного року. Учасники проблемної групи «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» взяли участь у у роботі таких конференцій: Всеукр. студ. наук.-практ. інтернетконф.  «Студентський погляд на переклад в сучасному світі», Міжнар. наук.-практ. конф. «Сучасна філологія: тенденції та пріоритети розвитку», Всеукр. наук. конф. студентів і курсантів «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства : лінгвістика, право, інформаційна безпека». За результатами роботи проблемної групи було опубліковано 10 доповідей.