Філософи підкорюють SCOPUS

555Викладачі кафедри філософії: завідувач кафедри, доктор філософських наук Л.Г. Дротянко, доктори філософських наук Л.А. Ороховська, С.М. Ягодзінський і кандидат філософських наук М.А. Абисова опублікували статті у науковому збірнику «SMART CITY», який індексується науково-метричною системою Scopus.

Як відомо, база наукових публікацій Scopus налічує тисячі наукових збірників, які, переважно, орієнтовані на природничі та технічні науки. Представникам гуманітарних і соціально-політичних наук доволі складно опублікуватися у наукових журналах, включених до баз Scopus чи Web of Science Core, адже актуальність, проблематика і специфіка соціальних досліджень у країнах Заходу та Україні значно відрізняються. Тим вагоміше значення таких публікацій, оскільки через них ми представляємо вітчизняний гуманітарний дискурс на міжнародній арені. Вітаємо авторів статей і бажаємо їм подальших наукових успіхів.