На одній хвилі з Європою

555З 1 по 14 травня студенти були задіяні у волонтерській діяльності на найвідомішому пісенному конкурсі Євробачення 2017. Цей захід став наймасштабнішою подією за останні роки в Україні, тому великою честю було представляти нашу країну на різних локаціях Києва.

Студенти гр. 201 та 202 ГМІ кафедри англійської філології і перекладу (Акастьолова Катерина, Козіцька Дарина, Дегтярь Ліза, Федорів Лілія)  працювали в Міжнародному Виставковому Центрі, на відкритті червоної доріжки, у фан-зоні Eurovision village на Хрещатику, а також на інших локаціях. На два тижні волонтерство стало їхнім маленьким життям, сповненим челенджів, незабутніх відчуттів та неймовірних емоцій, нових знайомств. Їм вдалося поспілкуватися з іноземцями, створити імідж комфортної і гостинної країни, та набути неоціненного досвіду волонтерства на такій визначній події. Кожен день став маленькою казкою, яка ще довго житиме в їхній серцях і сподвигатиме на подальшу волонтерську діяльність. Увесь світ визнав, що організація цьогорічного Євробачення в Україні була на найвищому рівні, і тому відчувати себе частинкою такого потужного механізму було справді почесним і вартим усіх докладених зусиль.