Випускникам ліцею «Еко» наші привітання!

55526 травня 2017 року доценти кафедри філософії У.П. Кошетар та Н.М. Сухова відвідали ліцей «Еко» № 198 в м. Києві.  Протягом кількох років ліцей «Еко» входить до числа найкращих навчальних закладів Святошинського району за кількістю призерів олімпіад та конкурсів. Цього дня в ліцеї відзначали свято останнього дзвоника.

Викладачі кафедри філософії передали вітання випускникам ліцею,  побажали цікавих життєвих шляхів, вірних друзів й талановитих викладачів в подальшому їхньому студентському житті. Вони також запросили випускників вступати до лав Національного авіаційного університету, розповівши про найцікавіші програми навчання на факультетах за різними спеціальностями. Директор ліцею – Недбайло Олександр Борисович подякував викладачам кафедри філософії за участь в урочистому святі ліцею. Він висловив побажання і надалі співпрацювати з НАУ.

26.05.2017 002

26.05.2017 004