Історія України у світі

55521 травня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства Клиніна Т.С., Бем Н.В., Захарчук О.М. стали учасниками презентації документального фільму «Правда до Голоду». Фільм створений Фондом «Канадсько-українська фундація» спільно з Messy Moment Medo й об’єднанням українських документалістів «Вавілон’13».

Це фільм про канадську репортерку Ріа Клайман, яка наважилася писати правду про Голод і ГУЛАГ й була видворена з СРСР. Оповідь журналістки про випробування та страждання людей у 30-ті роки минулого століття в Україні переплітається з реальними картинами сьогоднішньої життєвої драми людей, пов’язаної з конфліктом на Сході України.  Стрічка демонструє незмінну вагу правдивого слова у всі часи, його перевагу над брехнею та дезінформацією.