Витоки української писемності

55524 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели зі студентами першокурсниками НАУ культурно-просвітницьку інформаційну десятихвилинку «Витоки української писемності», присвячену Дню слов’янської писемності та культури.

Це свято встановлено в Україні Указом Президента України «Про День слов'янської писемності і культури» від 17 вересня2004 року і відтоді щорічно відзначається 24 травня у день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. День слов'янської писемності і культури святкують також у Росії, Білорусі, Болгарії, Сербії, Македонії, Чорногорії та в інших країнах.

Студенти, у яких 24 травня були заняття з української мови, переглянули відеоролик з інформацією про історію виникнення свята, про внесок болгарських просвітителів Кирила і Мефодія у розвиток слов’янської писемності та про особливості сучасної української мови.

Студенти 1 курсу, в яких уже розпочалася сесія, отримала інтернат-розсилку з цим відеороликом, отже, мали змогу індивідуально ознайомитися з інформацією про витоки української писемності.