Наукова комунікація – шлях до інновацій та співпраці

555Протягом квітня – травня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства стали активними учасниками та співорганізаторами низки міжнародних науково-практичних конференцій. 

Завідувач кафедри історії та документознавства Ірина Іванівна Тюрменко як член Організаційного комітету та модератор секції «Роль архівних установ, музеїв та виставок у збереженні та популяризації історико-культурної спадщини» взяла участь у роботі  конференції «Південь України: етноісторичний, мовний, культурний та релігійний виміри», яка проходила на базі кафедри українознавства, історико-правових та мовних дисциплін Одеського національного морського університету 28-29 квітня 2017 р. На засіданні круглого столу відбувся обмін думками українських, румунських та молдавських науковців з питань природи і сутності процесу декомунізації, важливості повернення до національних символів та традицій та

розслідування злочинів тоталітарних режимів.

18-20 травня 2017 р. завідувач кафедри історії та документознавства І.І. Тюрменко, доценти кафедри Л.В. Божук та В.О. Юрченко уже котрий рік поспіль долучились до роботи 6-ї Міжнародної наукової конференції «Інформація, комунікація, суспільство-2017», яка проходила у місті Славсько Львівської області на базі кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка». У рамках конференції відбулися засідання восьми секцій. Викладачі кафедри, зокрема, взяли участь у роботі секцій «Соціальні комунікації», «Бібліотечна, архівна та музейна діяльність в умовах розвитку інформаційного суспільств» й «Документознавство та інформаційна діяльність у сучасних наукових дослідженнях». Учасники конференції поділилися результатами своїх наукових досліджень, навчально-методичними розробками та взяли участь у жвавій дискусії, присвяченій актуальним проблемам у галузі соціальних комунікацій, інформаційної діяльності, консолідації інформації, документознавства, електронного урядування, прикладної лінгвістики.

1

2

3

4

5

6

7

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве