Перед відповідальним кроком у майбутнє

55518 травня 2017 року старший викладач та викладач кафедри історії та документознавства Ількова О.Г. та викладач Клиніна Т.С. відвідали з профорієнтаційною метою Київську загальноосвітню школу № 229.

Майбутнім випускникам-абітурієнтам була репрезентована спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівні справа», роз'яснено значення запропонованої професії в сучасних умовах інформаційного розвитку суспільства.

Під час зустрічі учні отримали відповіді на запитання щодо умов вступу до Національного авіаційного університету у 2017 році, про особливості навчального процесу у вищому навчальному закладі, про різноманітні аспекти студентського життя.

Запрошуємо сьогоднішніх випускників зробити крок в майбутнє, розпочавши з Національного авіаційного університету!