Через практику до майбутньої професійної діяльності

55511 травня 2017 року на кафедрі історії та документознавства у присутності доцента кафедри Божук Л.В., викладача Кондрашевської Ю.П., відповідальної за проведення практик доцента Настенко Л.Г. відбувся захист результатів практики референта-організатора ділової інформації студентів четвертого курсу освітнього рівня «Бакалавр».

У ході звітів, які супроводжувалися змістовними презентаціями, студенти переконливо довели закріплення набутих знань, удосконалення практичних навиків. Одним із важливих завдань практики був збір матеріалів для дипломного дослідження.  Цього року кафедра досить відповідально поставилася до підбору баз практики, серед яких були підприємства і установи, на яких студенти традиційно  проходять практику, наприклад,  Департамент вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Департамент організаційного забезпечення та контролю Міністерства юстиції України, Українська страхова компанія «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС», група компаній «СОВА».

Також, враховуючи запит, вперше студенти вправлялися в практичній діяльності документознавчого, архівного, інформаційного спрямування на базі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Серед баз практики була низка державних, акціонерних підприємств та установ, таких як Центр обслуговування підрозділів Міністерства  внутрішніх справ України, архівні відділи Тростянецької та Яготинської районних державних адміністрацій, Бориспільської міської ради,  агентство регіонального розвитку м. Славутич  та інші.

Безпосередня участь студентів у виробничій діяльності в усіх, без винятку, установах отримала позитивну оцінку та схвальні відгуки керівництва. Студентам Івашиній В., Ляшенко Д., Мельниченко М., Степенцовій Ю., Хомрі О., які проходили практику у страховій компанії «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС» у надісланому листі була висловлена подяка за сумлінність, дисциплінованість, професійну ерудицію у ході реалізації поставлених завдань. Практика всіх студентів оцінена позитивно.