НАУ у вишиванці

55518 травня 2017 року в нашому Інституті відбувся флешмоб, присвячений Всеукраїнському дню вишиванки (модератор – ст. викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб). Учасникам флешмобу необхідно було одягнути свою улюблену вишиванку та розповісти друзям її історію, чому вона така особлива для свого власника.

До заходу долучилися близько ста студентів та викладачів з різних Інститутів НАУ. Здавен наш народ ставився до вишиванки як до святині. Традиції узорів передавалися з покоління в покоління, з роду в рід, береглися як реліквії. Вишиванка – це символ здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, чесності, любові та святковості. Всесвітній день вишиванки – свято, яке стало улюбленим для жителів понад 60 країн світу. І сьогодні у кожного українця є своя вишиванка – найдорожча, найулюбленіша, що й довели студенти, взявши активну участь у флешмобі.