Відвідування театру імені Лесі Українки

55512 травня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна та Кучерява Людмила Василівна разом зі студентами 207 групи факультету транспортних технологій та 303 групи Інституту економіки та менеджменту відвідали Молодий театр. Дивились виставу Іва Жаміака «Потрібні брехуни».

Студентам дуже сподобалась вистава, адже сюжет був досить непересічним, а гра акторів – народних артистів України Олексія Вертинського та Тамари Яценко – була неперевершеною. Сюжет зображує багатого, самотнього та невгамовного мсьє Амількара, якому потрібні висококласні брехуни! Художник-невдаха, дівчинка за викликом, актриса одного з театрів... Всіх їх збирають в дивному заміському будинку. Чому? Та тому, що їм пропонують надзвичайну роботу – брехати. І за кожну бурхливу фантазію платить мсьє Амількар. Тож роблять вони все рішуче, з блиском в очах і правдиво! Брехуни знайомляться, закохуються до нестями, і...брешуть, все ж таки... брешуть... Чи ні? В цій брехні було багато повчальних моментів, що викликали бурхливі обговорення між студентами.