Розвиваємо англомовну комунікацію в режимі ток-шоу

55512 травня 2017 року студенти 201 та 202 груп за підтримки викладача кафедри англійської філології і перекладу Пилипчук М.Л. провели пізнавально-розважальне ток-шоу “Is modern art real art?”.

Метою заходу було заохотити студентів до жвавої дискусії з теми “The performing arts”, навчити аргументувати свої погляди англійською мовою, впевнено виступати перед публікою. За правилами ток-шоу студенти вживалися в обрані ними ролі знавців мистецтва, театральних критиків, акторів та зірок естради, щоб з’ясувати  актуальне питання, чи може сучасне мистецтво вважатися мистецтвом. Переможець, який зміг переконати щедрого мецената в своїх поглядах, отримав грант в розмірі 1 млн. доларів на розвиток своєї авангардної творчості.