Культурна спадщина у сьогоднішніх вимірах

55512 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури Т.Чухліб і О.Андріяшик зорганізували студентів НАУ до спільної дискусії щодо етнокультурної спадщини нашої країни. Культурологічний захід засвідчив потребу студентів розширити знання про звичаї, обряди, прадавні обереги й етнічні особливості українців загалом.

Отож ішлося про самобутність народної творчості, декоративно-ужиткове мистецтво, українські орнаменти в кольорах і символах. Про небайдужість і неабиякий інтерес до етнічних надбань засвідчив майстер-клас із виготовлення архаїчної ляльки-мотанки, який на в рамках заходу провели студентки Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Інга Барма та Юлія Цвик. У їхніх виробах відобразилась мистецька спадщина і її суголосність із сучасними вимірами, адже дівчата розповіли про те, якою лялька-мотанка була в давнину, і що з’явилося нового при її виготовленні.

P70512-1516251

P70512-1530001