Успіх нашої збірної

55513 травня 2017 року на базі спорткомплексу Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» відбулася фінальна зустріч ХІІІ Універсіади з волейболу серед вищих навчальних закладів м. Києва.

Упродовж всього сезону тренеру та хлопцям збірної команди НАУ доводилось докладати чимало зусиль, щоб дійти до фіналу, борючись із сильними командами КНУ, НУБІП, НУФВСУ та НУХТ, виборюючи кожен м`яч, кожну подачу та кожну атаку. І ця фінальна зустріч зі збірною командою Київського політехнічного інституту не відрізнялася від попередніх. Гра була динамічною, напруженою та емоційною, з силовими атаками, гарними комбінаціями і нестандартно забитими м`ячами. І хоча перемога була не за нашими хлопцями, однак срібні медалі для нашої збірної команди це дуже велике досягнення! Вперше збірна команда НАУ стала срібним призером у цьому виді спорту.

Тож вітаємо тренера команди «Авіатор», суддю міжнародної категорії, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Навчально-наукового гуманітарного інституту Т. Ракитіну і студентів: Ковальського Сергія (І курс, ФМЛ), Лучного Євгена (ІІ курс, ІІДС), Кисляка Івана (V курс, МЕФ), Лупеху Владислава (V курс ІКІТ), Мусієнка Руслана (V курс ІАН), Шевцова Ігоря (IV курс ІЕБ), Качана Максима (V курс, ІАП), Євтушенка Дмитра (випускника 2017 року), Меркотана Станіслава (ІІІ курс, МЕФ), Дмиша Віталія (ІІІ курс, ІАП) і бажаємо подальших успіхів.

18446525 1420915237967186 5270760187853995931 n