«Тиждень психології в НАУ» розпочато!

55520 квітня 2017 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти стартував «Тиждень психології в НАУ». Заходи розпочалися вітальними словами викладачів кафедри та співробітників лабораторії психології професійної діяльності.

Оскільки головною концепцією тижня психології є формування лідерської, успішної особистості, то, для набуття відповідної атмосфери, студентам - майбутнім практичним психологам і викладачам було запропоновано перегляд психологічної стрічки «Вуличний кіт на ім’я Боб», який демонструє самоствердження людини шляхом піклування про іншого. Завершився перегляд фільму жвавим дискусійним обговоренням.

Також цього дня нас відвідала гостя, психоаналітичний психотерапевт, асоційований член Української асоціації психоаналітичної психотерапії (УАПП), член Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (ЄФПП), психолог-тренер ГО «Ліга офіцерів» з психологічного виживання та професійному відновленню військовослужбовців, учасників бойових дій Олена Бутник, яка презентувала авторську лекцію «Професійна діяльність практичного психолога в умовах соціальної кризи в Україні». Олена Анатоліївна власним прикладом показала вагомість обраної студентами професії та додала ще більшої мотивації до здобуття практичних знань.

Сподіваємося, що подальші заходи будуть не менш успішними. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у «Тижні психології в НАУ».

DSCN3980

DSCN3981

DSCN3982

DSCN3983

DSCN3986

DSCN3992

DSCN4041

DSCN4053

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве