Допомагаємо зробити вибір

55521 квітня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов за фахом Гурська О.О. та Муркіна Н.І. провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-11-х класів київської середньої загальноосвітньої школи № 308 з поглибленим вивченням української мови Деснянського району.

Учням була надана необхідна інформація про галузі знань та спеціальності майбутніх фахівців Національного авіаційного університету, особливості організації навчально-виховного процесу, технічні можливості та інноваційні методики навчання, різноманітні науково-практичні аспекти життя студентів та можливості подальшої професійної діяльності випускників університету, проходження практики студентами різних курсів відповідних спеціальностей та перспективи стажування в різних країнах світу. Старшокласники отримали відповідні інформаційно-довідкові матеріали та рекламні буклети навчальних інститутів університету, які допоможуть потенційним абітурієнтам зробити свій свідомий професійний вибір та оцінити можливості працевлаштування після закінчення вищого навчального закладу, враховуючи досить високий рівень фахової підготовки та конкурентоспроможності випускників. Під час зустрічі майбутні студенти активно задавали актуальні питання про умови вступу та навчання в НАУ, обговорювали їх разом з представниками кафедри і отримали вичерпні відповіді. Cподіваємось, що ця плідна дискусія спонукає їх продовжити освіту і стати гідними фахівцями в обраних професійних галузях сучасного суспільства.

image-18-04-17-17

image-18-04-17-18