Тиждень психології в НАУ!

тижденьШановні колеги та студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у заходах «Тижня психології в НАУ», приурочених до Всеукраїнського дня психолога, який відзначається 23 квітня.

Програма заходів

20 квітня

о 9:00 в аудиторії 1. 209 відбудеться урочисте відкриття «Тижня психології в НАУ». Для включення в атмосферу заходів пропонуємо гостям перегляд та обговорення психологічного художнього фільму «Вуличний кіт на ім’я Боб»;

о 13:30 в аудиторії 8.102 наша гостя, психоаналітичний психотерапевт, асоційований член Української асоціації психоаналітичної психотерапії (УАПП), член Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (ЄФПП), психолог-тренер ГО «Ліга офіцерів» з психологічного виживання та професійному відновленню військовослужбовців, учасників бойових дій Олена Бутник презентує авторську лекцію «Професійна діяльність практичного психолога в умовах соціальної кризи в Україні».

24 квітня

об 11:40 в аудиторії 8.102 завідувач лабораторії психології професійної діяльності, практикуючий психолог, тренер із запобігання та подолання ПТСР (пост-травматичний стресовий розлад) Роман Діденко проведе авторський майстер-клас «Розвиток лідерських якостей через творчість»;

о 15.20 в аудиторії 1.209 відбудеться засідання круглого столу «Успішна особистість – успішна держава» за участі викладачів кафедри, психологів Центру психолого-педагогічної роботи, студентів.

25 квітня

о 9:00 на Площі Знань НАУ відбудеться тренінг психотілесного розвитку лідерських якостей за системою К. С. Станіславського за участі співробітників лабораторії кафедри та Центру ППР та студентів.

26 квітня

о 10:00 в аудиторії 1.209  наша гостя, кандидат педагогічних наук, доцент, бізнес-тренер, коуч ICF Світлана Романова проведе тренінг для всіх бажаючих «Проактивність в роботі з клієнтами».

27 квітня

о 13.30 відбудеться підбиття підсумків проведених заходів та урочисте закриття «Тижня психології в НАУ»: конкурс плакатів; практичне заняття з метафоричними-асоціативними картами; виступи студентів.