Ласкаво просимо

555Під такою назвою викладачі кафедри української мови та культури Чухліб Т.М. та Федчук Л.І. провели 20 квітня 2017 року профорієнтаційну роботу з випускниками Промислово-економічного коледжу НАУ.

Чухліб Т.М. розповіла студентам про історію розвитку університету та його сучасну структуру, ознайомила з напрями й кваліфікаційними рівнями підготовки майбутніх фахівців, описала матеріально-технічну базу, на якій здійснюється навчання та організовується дозвілля студентів, повідомила умови вступу до університету та особливості навчання в ньому.
Федчук Л.І. доповнила свою колегу розповіддю про Навчально-науковий гуманітарний інститут, при цьому особливу увагу звернула на якісний склад його професорсько-викладацького колективу, напрями підготовки бакалаврів і магістрів та ті посади, які можуть обіймати фахівці відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня.
Слухачам були роздані профорієнтаційні матеріали – інформаційні буклети про університет та кожен його інститут.
На завершення зустрічі Т.М. Чухлі і Л.І. Федчук запросили студентів Промислово-економічного коледжу на День відкритих дверей, який буде проводитися 3 червня 2017 року.

P1011367

P1011371

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве