Нові концепти викладання Лінгвокраїнознавства

5557-8 квітня 2017 викладач кафедри іноземної філології А.П. Сабітова взяла участь у дводенному семінарі з підвищення кваліфікації на тему «Лінгвокраїнознавство країн німецькомовного простору», який проходив у Гете-інституті.

Учасники семінару мали змогу познайомитися з новими концептами викладання лінгвокраїнознавства, а також випробувати різноманітні методи, завдання, матеріали та можливості застосування сучасних технічних засобів. Робота відбувалася з застосуванням автентичних аудіо- та відеозаписів, текстів та пакету матеріалів до плакату «Deutschlandposter».

Це все стане допомогою при плануванні та проведенні занять з лінгвокраїнозначим спрямуванням, і дасть змогу актуалізувати знання  наших студентів.