Кафедра іноземної філології викладає іноземні мови (англійську, німецьку, французьку, іспанську, латину) студентам спеціальностей 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 053 Психологія (спеціалізації «Психологія», «Практична психологія»), 054 Соціологія, 231 Соціальна робота, 035.04 Філологія Германські мови та літератури (переклад включно), 081 Право. Робота з майбутніми фахівцями гуманітарного профілю має особливості, які досвідчені викладачі кафедри добре знають і враховують у своїй науково-педагогічній діяльності.

Кафедра укомплектована висококваліфікованим викладацьким складом, чисельність якого на поточний момент складає 14 осіб, у тому числі 1 професор, 3 доценти (1 кандидат філологічних наук та 2 кандидати педагогічних наук) та 4 старші викладачі. Кадровий склад забезпечує виконання всіх видів навчальної роботи на високому навчально-методичному рівні з використанням сучасних інтерактивних та інформаційно-комунікаційних технологій навчання.

Структурні підрозділи

У структурі кафедри функціонує навчально-методичний кабінет іноземних мов за професійним спрямуванням гуманітарних напрямів.

Кафедра розташована у корпусі №8, на 15 поверсі

Завідувач кафедри – ауд. 8.1512а; тел. 406-74-22