Кафедра філософії забезпечує викладання дисциплін «філософія», «логіка», «релігієзнавство», «філософія психології», «філософські проблеми наукового пізнання», «філософія (англомовний проект)» відповідно до навчальних планів інститутів НАУ. Філософські дисципліни займають особливе місце у навчальному процесі сучасного університету, оскільки беруть участь у формуванні світогляду майбутнього фахівця в умовах становлення інформаційного суспільства.

На сьогодні на кафедрі філософії працюють 15 штатних викладачів, у тому числі 3 доктори та 10 кандидатів філософських наук.

Структурні підрозділи:

З метою удосконалення технічних засобів навчання, комп'ютеризації та інформатизації навчального процесу на кафедрі було створено навчальну лабораторію «Комп'ютерні технології у викладанні філософії».

Кафедра розташована у корпусі №8, на 10 поверсі

Завідувач кафедри – 8.1003; тел. 497-53-84