Фаховий семінар «Іноземні мови за професійним спрямуванням»

news6 та 8 квітня 2011 р. в рамках ХI Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом відбулися засідання фахового семінару «Іноземні мови за професійним спрямуванням», в яких взяли участь з доповідями англійською мовою студенти Інституту економіки та менеджменту, Аерокосмічного Інституту, Факультету комп’ютерних наук та Факультету комп’ютерних систем.

Робота секції проходила відповідно до програми конференції, під час якої були представлені та обговорені наукові доповіді студентів та аспірантів. Кращими доповідачами було визнано: Акатову Наталію, 109 група факультету літальних апаратів з доповіддю «Oil sands as a future world energy resource» (науковий керівник проф. Акмалдінова О.М.), Литовченко Крістіну, 306 група факультету  менеджменту та логістики з доповіддю «Risk management milestones» (науковий керівник старший викладач Козелецька І.С.), Головатенко Ольгу, 411 група факультету економіки і підприємництва з доповіддю «Internet marketing» (науковий керівник старший викладач Ткаченко С.І.).

Рекомендовано заохотити грамотами та подяками вищезазначених студентів.