Олімпіада з англійської мови

newsЗа доброю традицією у лютому стартував перший тур предметних олімпіад серед студентів вищих навчальних закладів. Кафедра іноземних мов за фахом запросила всіх бажаючих перевірити свої сили щодо володіння іноземною мовою. 18 лютого 2011 року кращі студенти Аерокосмічного інституту, Факультету комп’ютерних систем, Факультету комп’ютерних наук та Інституту економіки та менеджменту зібралися на першому турі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов для студентів немовних вищих навчальних закладів.

Приємно відмітити, що з кожним роком кількість бажаючих показати свої знання зростає, що свідчить про високий рівень підготовки наших студентів, відсутність у них мовного та психологічного бар’єрів при спілкуванні іноземною мовою та їх прагнення до визнання. Цього року бажання позмагатися виявили 38 студентів механіко-енергетичного факультету, факультетів літальних апаратів, економіки та підприємництва, менеджменту та логістики, комп’ютерних наук та факультету комп’ютерних систем. Всі вони продемонстрували дуже гарну мовну підготовку, завдячуючи висококваліфікованим викладачам кафедри іноземних мов за фахом. Доценти Карпенко М.В., Кравчук О.Ю., Бугайов О.Є., старші викладачі Ткаченко С.І., Поповська І.І., Бабій Г.В., викладачі кафедри Шульга Т.В., Цимбаліст Л.Д., Копиця Л.В., Мальцева М.М. вже котрий рік поспіль готують до участі у олімпіаді кращих з кращих.

Студенти змагалися у вмінні спілкуватися англійською мовою, висловлювати свою думку з проблем сьогодення та показували свої знання у практичному володінні граматикою та стилістикою англійської мови. Кожен з них гідно впорався із завданням та показав поважному журі кращі свої результати. Але, як і кожне змагання, мовна олімпіада має визначити лише трьох переможців.

За результатами набраних балів перше місце посіла студентка 109 групи факультету менеджменту і логістики Новицька Роксолана (викладач Копиця Л.В.). Роксолана приємно вразила журі своєю бездоганною англійською вимовою та вмінням мислити, гідно поводити себе під час тестування. Друге місце посів студент 106 групи факультету літальних апаратів Погуляй Андрій, якого навчає доцент Карпенко М.В. Третє місце посіла студентка 107 групи факультету комп’ютерних наук Чепюк Наталія (викладач Бабій Г.В.).

За рішенням журі, деканам факультетів, студенти яких посіли призові місця, надіслано листи-подяки. Від себе ж хочемо додати – так тримати! Ми тішимося думкою, що наша праця не проходить марно, що кожного року все більше Вас, шановне студентство, усвідомлює необхідність глибоких знань іноземної мови, що ви любите її так, як любимо її ми. Дякуємо Вам за участь, бажаємо успіхів у всіх Ваших починаннях та чекаємо на Вас наступного року.