Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Документознавці – стипендіати Єврошколи Study Days

555Протягом 24-27 травня 2017 року студентка групи ДК-321 спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Інна Ніколаєнко отримала грант на участь у 19-й сесії Єврошколи Study Days, яка проходила у м. Маріуполь Донецької області.  І.Ніколаєнко стала однією з 40 студентів, відібраних для участі у роботі Єврошколи.

Дощ не завадить

55526 травня 2017 року в Київському ліцеї «Престиж» урочисто відбулося свято «Останнього дзвоника». На яскраво прикрашеному майданчику зібралися всі учні, батьки, вчителі, гості. Серед запрошених була доцент кафедри філософії Каднікова Л.В.  Під урочисту музику та оплески присутніх на майданчику з’явилися «винуватці» свята – випускники.

Гривня – наш символ !

55531 травня 2017 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна  та Грицай Світлана Юріївна  разом зі студентами Інституту економіки та менеджменту  гр.115 (облік і аудит) , гр. 302 (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності) та гр.109 факультету транспортних технологій відвідали Музей грошей Національного банку України.

Випускникам школи наші привітання

55526 травня 2017 року на запрошення адміністрації ЗОШ № 13 м. Києва кандидат педагогічних наук кафедри іноземної філології Заслужена А.А. відвідала свято Останнього дзвоника.

На святі Останнього дзвоника

55526 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури А. Сібрук та Х. Стецик побували на урочистій лінійці київської гімназії №154, де мали почесну нагоду  привітати учнів зі святом Останнього дзвоника.

Завтра – абітурієнти і студенти

55529 травня 2017 року старший викладач кафедри історії та документознавства Ількова О.Г. та викладач Клиніна Т.С. відвідали Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва».

Час підбивати підсумки

55526 травня на кафедрі англійської філології і перекладу відбулося засідання проблемної групи «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» (керівник – доцент кафедри Сітко Алла Василівна). Зібрання було присвячене підведенню підсумків роботи гуртка за 2016-2017 навчальний рік.

Вітання випускникам ліцею № 142

55526 травня 2017 року викладачі кафедри філософії – доценти Сідоркіна О.М. і Скиба О.П. відвідали свято Останнього дзвоника на запрошення адміністрації ліцею 142 Солом'янського району м. Києва. Від колективу Національного авіаційного університету викладачі передали привітання зі святом, побажали їм наснаги та здійснення правильного професійного вибору.

Філософи підкорюють SCOPUS

555Викладачі кафедри філософії: завідувач кафедри, доктор філософських наук Л.Г. Дротянко, доктори філософських наук Л.А. Ороховська, С.М. Ягодзінський і кандидат філософських наук М.А. Абисова опублікували статті у науковому збірнику «SMART CITY», який індексується науково-метричною системою Scopus.

Безпека авіації та людський фактор в екстремальних умовах

55525-26 травня 2017 року відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція «Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень». Метою конференції стало висвітлення результатів дослідження та сучасних підходів вітчизняних та іноземних науковців до вирішення питання безпеки,  людського фактору в екстремальних умовах та постстресової реабілітації.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве