Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Проблеми термінології: сучасний аспект

55520 березня 2018 року відбувся традиційний ІІ Міжкафедральний круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний аспект». До організації та проведення заходу долучилися чотири кафедри Інституту (кафедра української мови та культури, кафедра англійської філології і перекладу, кафедра іноземної філології та кафедра соціальних технологій).

«Ярмарок професій» у м. Тетіїв

55521 березня 2018 року на запрошення Київського обласного центру зайнятості, Національний авіаційний університет презентував себе на «Ярмарку професій» в м. Тетіїв. Наш Інститут представляли доцент кафедри авіаційної психології Лич Оксана Миколаївна і старший викладач кафедри історії та документознавства Ількова Оксана Григорівна.

Психологічний клуб «Psychological Context»

55515 березня 2018 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти на базі двох лабораторій «Психології професійної діяльності» та «Незалежного тестування та моніторингу якості освіти» відбулося перше засідання психологічного клубу «Psychological Context», модератором якого є доцент кафедри, кандидат психологічних наук Олена Дубчак.

Універсіада НАУ зі стренфлексу

55520 березня 2018 року в спорткомплексі Національного авіаційного університету вперше були проведені змагання зі стренфлексу за програмою Універсіади НАУ. Головний суддя – старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки В. Хачатрян.

Арт-терапія в роботі психолога

55520 березня 2018 року завідувач лабораторії кафедри авіаційної психології Цибульська Вікторія Ігорівна провела заняття з арт-терапії на тему: «Соціум, контроль, конфлікт та сексуальність».

Психосинтез

55513 березня 2018 року Наукове товариство молодих учених організувало зустріч студентів-психологів з кандидатом психологічних наук, практичним психологом, експертом з психосинтезу, засновником першої в Україні Школи Психосинтезу Особистості Егором Кучеренко.

Тиждень соціальної роботи!

555Протягом 19-23 березня 2018 року на кафедрі соціальних технологій в рамках І Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» розпочався Тиждень соціальної роботи.

Гра як форма пізнання

55521 березня 2018 року студенти взяли участь у квесті «Чи знаємо ми Шевченка?», організованому кафедрою української мови та культури в рамках Шевченківського березня.

Правопросвітницька бесіда

55515 березня 2018 року доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова І.А. провела правопросвітницьку бесіду у Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини із працівниками освіти з Луганської області.

Актуальні проблеми сучасного українського суспільства

55515 березня 2018 року у рамках І Міжнародного симпозіуму, присвяченого 85-річчю НАУ та 15-річчю НН ГМІ, відбулася V Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми сучасного суспільства в фокусі соціології», організована кафедрою соціології та політології.

Хто мій наставник

55520 березня 2018 року доцентом кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. в рамках Тижня соціальної роботи було проведено лекцію-семінар «Наставництво (менторство): мета, форми, результати».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве