Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Актуальні проблеми реформування вищої освіти України

55523 березня 2017 року в рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти» на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулося засідання секції «Компетентнісний підхід до організації навчального процесу у профільних ВНЗ» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Барановської Л. В.

Комунікативна культура юриста

55522 березня 2017 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти було проведено науково-методичний семінар «Формування комунікативної компетентності майбутнього юриста на етапах його професійного становлення», головною метою якого було виявлення особливостей професійного спілкування працівників юридичної галузі.

На шляху до інноваційних змін

55527 березня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбувся методичний семінар на тему «Впровадження хмарних сервісів у навчальний процес вищих навчальних закладів».

Корпоративна культура в авіаційній галузі

55528 березня 2017 року на кафедрі соціології та політології відбувся науково-практичний семінар «Корпоративна культура підприємств авіаційної галузі» під керівництвом доцента Литовченко І.В.

Обираємо майбутню професію в НАУ

55522 березня 2017 року викладач кафедри англійської філології і перекладу Андріана Раті відвідала Спеціалізовану школу ІІ – ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва з профорієнтаційною міні-лекцією, що охоплювала коло питань, пов’язаних зі вступом в НАУ. Абітурієнти охоче слухали які спеціальності вони можуть обрати та ким стати в майбутньому.

Жінка у колгоспах – велика сила

55523 березня 2017 року на запрошення  Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору (Holodomor Research and Education Centre in Ukraine, Канада) студенти 221 та 521 груп спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» взяли участь у семінаріумі на тему «Жінка у колгоспах – велика сила»: пропаганда і реальний жіночий досвід у часи Голодомору».

Славетний Львів вітає студентів НАУ

55525-26 березня завідувач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Оксана Шостак зі студентами відвідали культурну столицю України – славетний Львів.

Проектування інноваційних освітніх технологій

55517 березня 2017 року старший викладач кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. відвідала VIII Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2017» та V Міжнародну виставку «World Edu» та взяла участь у круглому столі відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

Акумулюємо зарубіжний досвід

55527 березня 2017 року студенти-філологи 3-4-го курсів, члени  наукового гуртка «Контрастивне вивчення мов», під керівництвом доцента кафедри англійської філології і перекладу стали учасниками майстер-класу, проведеного Сенекою Райан.

Вивчаємо й упроваджуємо інноваційні технології

55527 березня 2017 року на кафедрі української мови та культури відбувся круглий стіл, присвячений інноваційним досягнення в галузі педагогіки й методики.

Шевченкознавча квест-вікторина

5521 березня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури О. Шеремета та Я. Закальська зібрали студентів НАУ для того, щоб визначити найкращого знавця життя і творчості Тараса Шевченка.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве