Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Обговорюємо, усвідомлюємо, застосовуємо

5559 червня 2017 року на кафедрі української мови та культури відбулася презентація методичних рекомендацій для викладачів «Банк ділових ігор: активні та інтерактивні методи навчання в освітньому процесі ВНЗ» (укладачі І. В. Бурлакова та О. А. Сєдашова).

Підводимо підсумки…

5559 червня 2017 року відбулося підсумкове засідання наукового студентського гуртка «Молодіжна ініціатива», який діяв на кафедрі соціальних технологій впродовж 2016-2017 н.р. під керівництвом старшого викладача кафедри Шатило Ю.П.

«Літня школа – 2017»: вчимося культури спілкування

5558 та 9 червня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури доцент Т. Дячук, доцент О. Шеремета, кандидат філологічних наук Н. Сенчило, кандидат філологічних наук Х. Стецик провели для учнів десятикласників, учасників «Літньої школи – 2017» майстер-класи з культури мовлення.

Вища освіта України: розквіт чи розпад?

5557 червня 2017 року на кафедрі філософії відбувся методологічний семінар «Вища освіта України: розквіт чи розпад?». З основною доповіддю виступила доцент кафедри філософії Сухова Н.М. Викладач представила оглядовий аналітичний матеріал за підсумками проходження курсів в Чехії за міжнародною програмою підвищення кваліфікації викладачів вищої школи.

Майстер-старт у майбутнє

5553 червня 2017 року відбулася виставка-презентація в рамках Дня відкритих дверей НАУ. В холі першого корпусу представники Інституту щиро вітали майбутніх абітурієнтів, надавали їм консультації та пропонували рекламно-інформаційні буклети.

Термінологічні студії документознавства

5552 червня 2017 року у Києві відбувся ювілейний Х Міжнародний науково-теоретичний семінар «Термінологія документознавства та суміжних галузей знань», присвячений актуальним питанням теорії термінознавства, термінографії, проблемно-тематичним аспектам термінології документознавства.

Теорія починається з практики!

5552 червня 2017 року в рамках роботи Літньої школи НАУ доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л. В. та Каряка І. В. разом зі студентами 4 курсу «Практична психологія» Корнієнко Л. та Кравченко В. провели майстер-клас на тему: «Практичне застосування методик розвитку евристичного мислення».

У пошуках скарбів філософської мудрості

5556 червня 2017 року за розкладом роботи «Літньої школи» кафедра філософія провела свій освітньо-профорієнтаційний захід – «Скарби світової філософської мудрості». Модератори: доценти кафедри М. Абисова, Т. Шоріна, І.Скиба. Учням 10-11 класів був запропонований формат інтелектуальної гри-вікторини на перевірку загальної гуманітарної та філософської ерудиції.

У колоритному українському побуті

55519 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури поєднали відзначення Міжнародного дня музеїв та проведення виїзного науково-методичного семінару «Актуальні проблеми української мови та культури».

Документознавці – стипендіати Єврошколи Study Days

555Протягом 24-27 травня 2017 року студентка групи ДК-321 спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Інна Ніколаєнко отримала грант на участь у 19-й сесії Єврошколи Study Days, яка проходила у м. Маріуполь Донецької області.  І.Ніколаєнко стала однією з 40 студентів, відібраних для участі у роботі Єврошколи.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве