Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Філософія для «Літньої школи-2018»: дотепно та цікаво!

5555 червня 2018 року за розкладом роботи в університеті «Літньої школи» кафедра філософії провела свій освітній та профорієнтаційний захід «Скарби світової філософської мудрості». Модератори зустрічі – доценти кафедри М. Абисова та Т. Шоріна.

До 100-річчя німецько-українських відносин

555З 31 травня по 2 червня 2018 року відбулася міжнародна наукова конференція: «Україна та Німеччина: міждержавні відносини в 1918-1924 рр.», яка проводилася за підтримки МЗС України, Фонду Ганса Зайделя в Україні, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Сіверського інституту регіональних досліджень та інших установ.

Волонтерський рух в дії!

555Викладачі та студенти впродовж останніх 7 років опікуються Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва та проводять зустрічі для спілкування з дітьми, надання їм допомоги у формуванні навичок перебування у соціумі.

Знайомство з майбутніми абітурієнтами

555Кафедра історії та документознавства постійно дбає про наповнення великої студентської сім’ї НАУ новим поповненням. Початок цього літа ознаменувався проведенням відкритої лекції із десятикласниками з різних регіонів України, оскільки вже за рік вони перейдуть у розряд вступників до вищої школи і роботу з їх спрямування до нашого університету потрібно проводити заздалегідь.

Зелена миля

5551 червня 2018 року на мальовничому Трухановому острові, за патронатом Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий забіг «Зелена миля 2018». Загалом у спортивному святі взяли участь більш ніж 900 студентів та викладачів ЗВО Києва.

Вулицями давнього Подолу

5551 червня 2018 року студенти-документознавці ДК 121 з наставником Халецькою Л.П. відвідали екскурсію, присвячену сторінкам історії нашого славного міста Києва й однієї з його найдавніших частин – Подолу. До екскурсійної групи приєдналися студенти-документознавці четвертого курсу, а також студенти 151 групи НН ІІДС.

Зустріч з работодавцями

55531 травня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась зустріч студентів-випускників з Олександром Метелкіним, CEO Київського філіалу міжнародної компанії SovaMax Trading Gmbh, яка є експертом на європейському ринку постачання оригінальних витратних матеріалів для принтерів, факсів, копіювальних пристроїв та іншого обладнання.

Серед науковців Львова

55521-23 травня 2018 року доцент кафедри філософії, кандидат філософських наук О.А. Матюхіна стала учасником XXVIII Міжнародної наукової конференції «Історія релігій в Україні», яка відбулася у Львові.

Зустріч з абітурієнтами

55528 травня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Тетяна Шульга провела профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів гімназії №179 Голосіївського району міста Києва. Під час зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про структуру університету та його підрозділи, напрями підготовки фахівців, умови вступу та перелік конкурсних предметів.

День Києва на ВДНХ

55526-28 травня 2018 року на території Національного Експоцентру проходили урочистості присвячені Дню Києва. Під час святкування відбулися різноманітні спортивні змагання та виступи. З показовими виступами була запрошена збірна команда НАУ зі спортивної аеробіки (старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ Оргєєва С.В.)

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве