Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Вивчаємо інтерактивні технології в освіті

55526 жовтня 2017 року доцент кафедри української мови та культури Володимир Варенко став учасником Міжвузівського науково-методичного семінару «Інтерактивні освітні технології та їх роль у формуванні комунікативної компетентності». Захід був організований Навчально-науковим центром мовної підготовки Національної академії СБУ.  

Майбутнє освіти України

55526 жовтня доценти кафедри історії та документознавства Курченко Т.Є. та Юрченко О.А. були присутніми на заходах ІХ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та VІ Міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».

На форум – за передовим досвідом

55524 жовтня 2017 року доценти кафедри української мови та культури Володимир Варенко та Тетяна Дячук відвідали ІХ Міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та взяли участь у роботі круглого столу, організованого Міністерством освіти, що був присвячений проблемам інноваційної освіти.

Міжнародний форум освітян

55526 жовтня 2017 року доценти кафедри філософії О. Скиба,. О. Сідоркіна та Н. Сухова відвідали Дев’ятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою вул. І. Мазепи, 13. Організатором форуму виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, НАПН.

Мистецтво як засіб пізнання світу

55528 жовтня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики зі студентами спеціальності «Дизайн» відвідали Будинок вчених НАН України, де проходила виставка робіт відомого українського художника-косміста, мандрівника Володимира Козара "Від Карпат до Гімалаїв".

Майбутня професія – перекладач

55527 жовтня 2017 року старший викладач кафедри іноземної філології Сабітова А.П. і студентка 4 курсу Ольга Немлій провели зустріч зі старшокласниками Київської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови №173 на тему «Моя майбутня професія».

Про майбутнє дбаємо – НАУ обираємо!

55524 жовтня 2017 року викладачі кафедри іноземної філології Т.В. Журавель та Н.І. Хайдарі відвідали Вишнівську ЗОШ I-III ст. № 4 у рамках профорієнтаційної роботи. Викладачі провели бесіду з учнями 11-Б класу, під час якої надали старшокласникам детальну інформацію щодо умов вступу до НАУ та розповіли учням про НН ГМІ.

Aircraft Power Plant

55527 жовтня 2017 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Будко Людмила Василівна провела чергове засідання студентського наукового клубу «Speak up».

Усе вийде, любі одинадцятикласники

555Давно відлунали Перші дзвоники в школах і лишилися лише теплі згадки про літні канікули. На разі ж в одинадцятикласників безліч думок і вагань: де? куди? чому? який? а може? 30 жовтня 2017 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Давиденко Тетяна Анатоліївна мала змогу поговорити з випускниками Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Андрушівки (обл. Житомирська).

Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів

55523 жовтня 2017 року викладачами кафедри іноземної філології  Григор’євою Т.Д. та Журавель Т.В. було проведено  друге засідання студентського гуртка  «Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів». Студентами четвертого курсу були підготовлені дуже цікаві доповіді на тему «The evolution of British rock music », які супроводжувались численними відеоматеріалами. 

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве