Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Обмін досвідом

5554 квітня 2017 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л.В та Каряка І.В. взяли участь у засіданні круглого столі на тему: «Професійна мобільність випускника непедагогічного ВНЗ: стан, реалії та перспективи», що відбувався в рамках проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з педагогіки на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Профорієнтація для філологів

55518 квітня 2017 року доцент кафедри української мови та культури Л. Федчук відвідала Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж (відділення іноземної філології) з профорієнтаційною метою. Викладач проінформувала студентів коледжу про історію, традиції та особливості навчання у Національному авіаційному університеті.

Нові концепти викладання Лінгвокраїнознавства

5557-8 квітня 2017 викладач кафедри іноземної філології А.П. Сабітова взяла участь у дводенному семінарі з підвищення кваліфікації на тему «Лінгвокраїнознавство країн німецькомовного простору», який проходив у Гете-інституті.

Політ 2017: нагороди найкращим

55513 квітня 2017 року на засіданні кафедри іноземних мов за фахом відбулося нагородження студентів за кращі доповіді та активну участь у роботі секції «Фахові іноземні мови» XVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» (4-7 квітня 2017 р.).

Запрошуємо!

55514 квітня 2017 року старшим викладачем кафедри іноземної філології Попадюком С.С. було проведено зустріч на профорієнтаційну тематику з учнями спеціалізованої загальноосвітньої школи № 291 з поглибленим вивченням іноземної мови.

НАУ запрошує!

55513 квітня 2017 року аспіранткою кафедри іноземної філології Гармаш Т.А. була проведена професійно-орієнтована бесіда з учнями 11 класу спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови в м. Києві.

Урок професійної орієнтації

5551 квітня 2017 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Н.І. Балацька відвідала середні школи та ліцей міста Кагарлика Київської області з метою розповісти учням-випускникам шкіл про Національний авіаційний університет, його славну історію, широкий вибір професій та переваги навчання в цьому закладі.

Philosophy: Yesterday, Today, Tomorrow

555On April 10, 2017 Department of Philosophy hosted the English-speaking panel «Philosophy: Yesterday, Today, Tomorrow» as part of the 17th International Conference of young researches and students «Polit. Challenges of Science Today». Head of the Department, chairperson of the Organizing Committee Prof. L. Drotianko opened the discussion.

Профробота

5557 квітня 2017 року року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Вербило Галина Павлівна та Козелецька Ірина Степанівна, провели профорієнтаційну бесіду з учнями 11 класу середньої загально-освітньої школи № 215 м. Києва. Учні були поінформовані  про структуру університету, напрямки підготовки спеціалістів, терміни проведення вступної компанії.

Магія писанкарства у стінах НАУ

55514 квітня 2017 року, напередодні Великодня, старший викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб організувала для студентів усіх інститутів НАУ майстер-клас із розпису та декупажу писанок. Писанка для українців, як зазначила ініціатор заходу,– це не тільки символ життя, добра, надії, а й магічний оберіг нації.

Соціально-філософський аналіз кризи соціальності

5557 березня 2017 року на базі лабораторії кафедри філософії відбувся методологічний семінар аспірантів та здобувачів кафедри. З основною доповіддю за підсумками своєї дисертаційної роботи виступила аспірантка 4-го року навчання М.В. Лукашенко (науковий керівник – д. філос. н., проф. В.В. Лях).

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве