Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Переймаємо досвід

555У період з 17 квітня по 17 травня 2018 року асистент кафедри історії та документознавства Оксана Бурля проходила стажування на кафедрі документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського університету.

Українська мова в історичному вимірі

55516 травня 2018 року доцент кафедри української мови та культури А. Сібрук провела для студентів НН ГМІ та Навчально-наукового інституту аеронавігації, електроніки та телекомунікацій студентський науковий гурток: «Українська мова в історичному вимірі: художньо-стильові парадигми».

На хвилі соціальних технологій

55517-18 травня 2018 року на базі факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Інституту соціології НАН України відбулася XV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми розвитку соціологічної теорії: модернізація суспільства та соціальні технології».

Альтернативна енергетика в Україні

55517 травня 2018 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Максимович Г.О. Студенти ІІ та IV курсу ННАКІ Ананьїна Анна та Бєрдніков Максим виступили з доповідями на тему: «Alternative Energy in Ukraine» з наступним їх обговоренням.

Team building

55518 травня 2018 року доцентом кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. було проведено засідання студентського наукового гуртка «Молодіжна ініціатива», головним завданням якого стало ознайомлення студентів з таким формою роботи, як «Team building».

Етика релігій і конфесійне ціннісне розмаїття

55517-18 травня 2018 року завідувач кафедри авіаційної психології Л.В. Помиткіна представляла університет на І Всеукраїнському форумі-презентації «Етика релігій і конфесійне ціннісне розмаїття», який відбувався у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького в м. Мелітополь.

Професійні знання підтверджено практичним досвідом

55515 травня 2018 року на кафедрі історії та документознавства у присутності керівників практики доцента Божук Л.В., асистента Бурлі О.В. відбувся захист результатів практики референта-організатора ділової інформації студентів четвертого курсу освітнього ступеня «Бакалавр».

Гарна англійська – запорука твого успішного майбутнього

55513 травня 2018 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики був проведений ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НАУ з англійської мови. У ньому взяли участь найкращі знавці англійської серед студентства НН ІІДС, НН ІАП, НН ІЕБ, НН ІТТ.

Ми знаємо і любимо НАУ!

55517 травня 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Юлія Пришупа та Карина Саратова провели захоплюючу квест-вікторину «Ми знаємо та любимо НАУ!».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве