Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Засідання English Speaking Club

55528 березня 2017 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Розум М.І. провела засідання English Speaking Club з 214 групою ФЕП на тему «Women in Business». Виступили такі студенти як: Пироженко Юля з доповіддю «Women in Meetings» та Сліпак Інна з доповіддю “12 Female Entrepreneurs You Should Know”.

Термінологічні розвідки студентів-документознавців

55528 березня 2017 року студенти-документознавці Анна Комар і Віта Макарчук взяли активну участь у роботі Міжкафедрального круглого столу «Проблеми термінології: сучасний аспект».

Політ 2017: Гуманітарні науки. Програма

555logopolit16Шановні колеги, молоді вчені та студенти. У період з 4 по 7 квітня в НАУ відбудеться XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ. Сучасні проблеми науки». Наш інститут бере участь у конференції силами 13 секцій. Щиро запрошуємо вас взяти участь у запропонованих заходах. До вашої уваги пропонується Програма роботи конференції за напрямом «Гуманітарні науки».

Перемога!

55523-24 березня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році зі спеціальності «Переклад».

Соціокультурні виклики медіа-дискурсу сучасного суспільства

55528 березня 2017 року кафедра філософії НАУ та кафедра філософії та соціології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця організували та провели Всеукраїнський круглий стіл «Соціокультурні виклики медіа-дискурсу інформаційного суспільства».

Чергова перемога!

55525 березня 2017 року в Національному технічному університеті України «КПІ ім. І.Сікорського» відбувся відкритий Чемпіонат міста Києва зі спортивної аеробіки. Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату України.

Проблеми термінології: сучасний аспект

55528 березня 2017 року відбувся міжкафедральний круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний аспект», організований викладачами кафедри української мови та культури разом зі співорганізаторами: кафедрою англійської філології і перекладу, кафедрою іноземної філології та кафедрою історії та документознавства.

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

55523 березня 2017 року відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти». Традиційно конференція була організована спільно кафедрою педагогіки та психології професійної освіти та кафедрою іноземних мов за фахом, співорганізаторами виступили 7 зарубіжних вищих науково-освітніх закладів.

Формування та розвиток громадянських компетентностей

55521 березня 2017 року в рамках україно-швейцарського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова І.А. провела інтерактивне заняття на тему «Формування культури громадянськості засобами освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини.

Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу, що 1 квітня 2017 року завершується прийом матеріалів для публікації у черговому випуску збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах».

Місце пам’яті – Биківня

55527 березня 2017 року кафедрою історії та документознавства було організовано зустріч для студентів та викладачів з генеральним директором Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» Богданом Біляшівським та заступником генерального директора з наукової роботи Тетяною Шептицькою.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве