Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

PR як соціальний інститут сучасного суспільства

55517 вересня 2018 року на кафедрі соціології та політології відбувся науково-практичний семінар «Паблік рилейшнз як соціальний інститут демократичного суспільства. Нормативна система PR», що розпочав роботу студентського наукового гуртка «Соціологічний вимір» під керівництвом доцента кафедри Литовченко Ірини Василівни.

Велосипед – транспорт в децентралізованих громадах

55520 вересня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Н. Грищенко та І. Шаповал разом зі студентами 1 та 5 курсів в рамках науково-дослідної теми «Соціологія транспорту: науково-інституційні аспекти становлення та розвитку» взяли участь у зустрічі-презентації, що проводилася Асоціацією велосипедистів Києва «Транспорт децентралізації – велосипед в громадах».

Право на мир. Голуб миру

55521 вересня 2018 року старший викладач кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко разом зі студентами 112 СЛ групи на відзначення Міжнародного дня миру (International Day of Peace) в рамках виховної роботи провели тренінгове заняття за темою «Право на мир. Голуб миру».

Юнь Києва святкує

555На запрошення Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 22 вересня 2018 року студенти спеціальності «Соціальна робота» під керівництвом доцента кафедри соціальних технологій НН ГМІ Блінова О.А. взяли участь у традиційному загальноміському соціокультурному заході «Юнь Києва запрошує».

До сторіччя дружби між Україною та Грузією

55520-21 вересня 2018 року розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Україна-Грузія: історія взаємовідносин», учасником якої стала старший викладач кафедри історії та документознавства Тетяна Клиніна.

Ярмарок професій у Броварах

55520 вересня 2018 року доцент кафедри історії та документознавства Юлія Кондрашевська відвідала з профорієнтаційною роботою ярмарку професій, яка проходила на базі Броварського міськрайонного центру зайнятості. На ярмарок завітали учні випускних класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Бровари та Броварського району.

Пробіг до Дня фізичної культури та спорту України

55520 вересня 2018 року на стадіоні спортивного комплексу НАУ відбувся пробіг присвячений Дню фізичної культури та спорту України. Це свято організувала та провела кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ під керівництвом головного судді, майстра спорту, кандидата педагогічних наук, доцента – Фотинюка В.Г.

Робота студентського гуртка

555Старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Юрченко Світлана Олександрівна організувала та провела студентський гурток. Цього разу студенти академічних груп 221а та 222а англомовного проекту ІКІТ ділилися інформацією про віртуальну реальність.

Конференція трудового колективу Інституту

55518 вересня 2018 року відбулась конференція НН ГМІ. На конференцію було делеговано 90 представників від усіх структурних підрозділів Інституту, а також від товариства студентів і молодих учених. Головним питання порядку денного була доповідь директора С.М. Ягодзінського «Про діяльність Навчально-наукового гуманітарного інституту у 2017-2018 н.р. та перспективи розвитку».

Вивчаємо іспанську!

55521 вересня 2018 року С. Мірошник, старший викладач кафедри іноземної філології, разом зі студентами філологами розпочали роботу гуртка «Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів». Під час проведення гуртка студенти переглянули драму-комедію 2+1 за сценарієм Еухеніо Дербеза.

Міжнародний день студентського спорту

55520 вересня 2018 року у студентської спільноти України і всього світу грандіозне спортивне свято – Міжнародний день студентського спорту! У цей день тисячі юнаків і дівчат, які представляють університети, інститути і коледжі змагались на спортивних майданчиках у швидкості, спритності, силі і витривалості.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве