Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Реформи. Виклики. Перспективи.

555На завершення 2017-2018 навчального року доцент кафедри соціальних технологій Санжаровець В.М. стала учасником ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток», яка пройшла у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Філософія для «Літньої школи-2018»: дотепно та цікаво!

5555 червня 2018 року за розкладом роботи в університеті «Літньої школи» кафедра філософії провела свій освітній та профорієнтаційний захід «Скарби світової філософської мудрості». Модератори зустрічі – доценти кафедри М. Абисова та Т. Шоріна.

Скаути напоготові…

555Студенти II-IV курсів спеціальності «Соціальна робота» вже другий рік поспіль відвідують впродовж травня-червня тренінги та семінари, які проводить Молодіжна організація «Скаути Києва». Нині вони отримали відповідні сертифікати й захистили їх на виїзному засіданні, який тривав два дні з 9 по 10 червня 2018 року.

Зробити свідомий вибір

5558 червня 2018 року старший викладач кафедри соціальних технологій Новікова Н.Є. провела зустріч з випускниками Лисогірської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Психологічні технології в БІЗНЕСІ

555Все частіше міжнародні бізнес-компанії беруть на роботу ПСИХОЛОГІВ! Психолог у бізнесі? Хто він? Займається безпосереднім виробництвом? Ні! Це людина, яку називають – ДУШЕЮ КОМПАНІЇ!

НАУ святкує Міжнародний день Архівів

5557 червня 2018 року відбувся виїзд викладачів та студентів І-ІІІ курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри історії та документознавства до Державного архіву Київської області. Професійних архівістів, студентів та викладачів об’єднала визначна подія – святкування Міжнародного дня архівів.

Візуалізація епохи Голодомору

5554-6 червня 2018 року доцент кафедри історії та документознавства Наталія Бем стала учасником Міжнародного наукового симпозіуму «Візуалізація епохи Голодомору: джерела, наративи, контексти», організованого Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) під керівництвом докторки історичних наук Людмили Гриневич.

Гуманітарний інститут отримав Патент на корисну модель

5557 червня 2018 року на засіданні кафедри соціальних технологій завідувач кафедри, професор Котикова О.М. вручила Патент на корисну модель «Пристрій для роботи з восьми кольоровим тестом Люшера» доценту кафедри Блінову О.А.

Стратегія якості в освіти і промисловості

555Завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лузік Е.В. та заступник директора НН АКІ Ладогубець Н.В. в рамках XIV міжнародної конференції «Стратегія якості в освіти і промисловості» (м. Варна, Болгарія) взяли участь у зустрічі з ректором Технічного університету м. Варна Росеном Василевим та проректорами цього університету.

Філософія для «Літньої школи-2018»: дотепно та цікаво!

5555 червня 2018 року за розкладом роботи в університеті «Літньої школи» кафедра філософії провела свій освітній та профорієнтаційний захід «Скарби світової філософської мудрості». Модератори зустрічі – доценти кафедри М. Абисова та Т. Шоріна.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве