Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Ялинка милосердя

55520 грудня 2017 року у рамках акції «Різдвяні мрії» студенти нашого інституту гостинно приймали голову молодіжної волонтерської організації «СПОК» із Віфлеємським вогнем. Це добра традиція, спрямована на залучення небайдужих до добра, миру та милосердя, яку вже кілька років проводить відділ по роботі зі студентами НН ГМІ, приєднуючись до Міжнародної акції «Вогонь миру».

Святкові вечорниці

555Вже традиційно в кінці грудня кафедра історії та документознавства влаштовує святкові вечорниці до зимових свят для усіх студентів НАУ. Так і цього року під керівництвом наставника 321 групи старшого викладача Жанни Паскал було організовано та проведено етнографічне свято в українських традиціях.

«Тиждень Різдвяних мрій» у Гуманітарному інституті!

555Упродовж 4-12 грудня 2017 року кафедра іноземної філології проводила інтерактивний проект «Тиждень Різдвяних мрій». Головна мета заходу – занурення в атмосферу різдвяних та новорічних свят, пізнання різдвяних традицій народів світу, поглиблення лінгвокультурної компетенції студентів.

Безпека для України

55511 грудня 2017 року студентки 301 групи (куратор – Струк І.В.) кафедри англійської філології та перекладу Акастьолова Катерина та Дегтярь Єлизавета стали учасниками публічної панельної дискусії «Безпека для України», яка проходила у стінах головного корпусу КНУ ім. Т. Шевченка.

Студентка гуманітарного – лауреат престижного конкурсу

55513 грудня 2017 року в м. Одеса відбулася церемонія нагороди першою премією в сфері соціальних проектів України – Social Project Awards – Оскар у соціальних проектах. 

Вітаємо ювіляра!

with-you-bouquet-20028 грудня 2017 року святкує свій славний ювілей доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна. Упродовж багатьох років трудова діяльність Тюрменко І.І. пов’язана з НАУ та нашим Інститутом.

З надією на зустріч…

55526 грудня 2017 року старшим викладачем кафедри соціальних технологій Новіковою Н.Є. було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів Лисогірскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайського району Миколаївської області.

Підводимо підсумки першого семестру

55522 грудня 2017 року доцентом кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. було проведено заключне засідання студентського наукового гуртка «Інноваційні технології в системі соціальної роботи».

Новітні технології у просторі шевченкознавства

55520 грудня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели зі студентами першого курсу наукову дискусію на тему «Новітні технології у просторі шевченкознавства». Доценти Сібрук Анастасія Володимирівна та Онуфрійчук Ганна Іванівна поставили студентам НН ІЕБ проблемні питання щодо вивчення творчості Тараса Шевченка у новітньому ракурсі.

Підступність і кохання

55517 грудня 2017 старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Акопян Т.В. разом зі своїми студентами відвідали Молодий театр, який запропонував до перегляду виставу «Підступність і кохання» за п’єсою класика  німецької літератури Фрідріха Шиллера.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве