Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Конструювання успішного майбутнього

55526 вересня 2018 року студенти 2-5 курсів спеціальності 035 «Філологія» разом із старшим викладачем кафедри англійської філології і перекладу І.В. Струк, доцентом кафедри іноземної філології М.О. Желуденко та викладачем Т.А. Гармаш стали учасникам воркшопу на тему «Про ефективність», який проводився у Центрі організаційного розвитку та лідерства НАУ.

Допомога у створенні інсталяції «Водоспад»

555З 20 по 23 вересня 2018 року старший викладач кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко разом зі студентами-соціологами I курсу допомагали у створенні інтерактивної інсталяції «Водоспад».

Профорієнтація на Святі українського словника

55513 вересня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Дячук Т.М. з профорієнтаційною метою відвідала Свято українського словника, що проводилося за ініціативи Національної академії наук України на Львівській площі біля книгарні «Словники України» (м. Київ).

Майбутнє з технологіями!

55522 вересня 2018 hjre студенти 3 курсу спеціальності «Кібербезпека» разом з викладачем кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Сагратовою Каріною Едуардівною відвідали лекцію − тренінг TechLab: майбутнє з технологіями VR/AR у America House Kyiv.

Конкурс усного перекладу

55525 вересня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу розпочався «Тиждень англійської мови і перекладу». Цей щорічний захід відкрився конкурсом усного перекладу, у якому взяли участь студенти III-V курсів. У рамках цього професійно спрямованого конкурсу усі студенти мали можливість акумулювати та продемонструвати усі свої набуті за роки навчання навички та вміння.

Стажування практичних психологів у Польщі

555Доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л.В. та Каряка І.В. успішно завершили стажування за програмою «Інноваційні методи та технології навчання» («The innovative Methods and Technologies of Teaching: Management in education»), що проходило у декілька етапів в період з квітня по липень 2018 року у Вищій школі лінгвістики (Wyzsza Szkola Lingwistyczna) міста Ченстохов (Польща).

Переклад – це цікаво!

55525 вересня 2018 року у межах проведення «Тижня англійської мови і перекладу» на кафедрі англійської філології і перекладу була проведена зустріч членів гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» (керівник – доцент Сітко А.В.) з перекладачем-практиком Олександром Ніцу на тему “Професія перекладача в сучасному світі”, на якій було обговорено специфіку роботи перекладача.

Шевченкова ідея України

55520 вересня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Тетяна Дячук провела засідання студентського наукового гуртка «Українська культура в контексті європейського мистецького дискурсу» на тему: «Шевченкова ідея України».

Квест першокурсника НН ГМІ

55520 вересня 2018 відбувся традиційний захід «Квест першокурсника» за підтримки студентського самоврядування та адміністрації інституту. Весела естафета, креативні змагання на 15 локаціях не залишили нікого байдужими. Першокурсники всіх спеціальностей були сформовані в 11 команд та отримували різноманітні завдання й ребуси, співали й танцювали.

Тренінг для прогресивних викладачів

55521-23 вересня 2018 року доцент кафедри соціології та політології, кандидат політичних наук Інна Андріївна Семенець-Орлова взяла участь у ТоТ-«Тренінгу для прогресивних викладачів», який відбувся за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Соціологи НН ГМІ долають Scopus

556Вийшла друком спільна публікація викладачів кафедри соціології та політології – професора О.А. Хомерікі, доцентів кафедри І.А. Семенець-Орлової, Л.І. Лясоти, Ю.Ю. Медвєдєвої та доцента кафедри бізнес-економіки та адміністрування Сумського державного педагогічного університету імені А. Макаренка у науковому виданні «Problems and Perspectives in Management».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве