Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Проблеми підготовки фахівців в умовах євроінтеграції

55516-17 березня 2017 року професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти Барановська Л. В. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи професійної підготовки фахівців в умовах євроінтеграції», яка відбулась у Кіровоградській льотній академії НАУ.

Global Money Week-2017

55528 березня 2017 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Т.В., Грицай С.Ю. та Анпілогова Т.В. разом зі  студентами Навчально-наукового інституту економіки та підприємництва  груп 103, 215, 213 відвідали лекцію з історії створення гривні у рамках відзначення Всесвітнього тижня грошей, що відбулася у виставковому центрі на вул. Десятинна, 12.

Школами м. Ірпінь

55524 березня 2017 року у рамках здійснення профорієнтаційної роботи доцент кафедри авіаційної психології Гічан І.С., доцент кафедри соціології та політології Корнілов В.С., старший викладач кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П., викладач кафедри історії та документознавства Свердлик З.М. відвідали школи міста Ірпінь.

Поєднуємо теорію і практику

555З 20 березня по 24 березня 2017 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л. В. та Каряка І. В. проводили навчальні заняття  курсів первинної підготовки та підвищення кваліфікації за програмою «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу».

Метафоричний метод у роботі психолога

55529 березня 2017 року у просторі гуртка «Інсайт» кафедри авіаційної психології під керівництвом викладача Власової-Чмерук О.М. відбулася чергова зустріч, присвячена оволодінню методу інтуїтивного малювання.

Духовно розвиваємось!

55525 березня 2017 року магістри 521 групи спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» здійснили пізнавально-ознайомчу екскурсію до Кам’янця-Подільського. Кам’янець-Подільський – це одне з найдавніших міст України! В ньому нараховується більше ста видатних пам’яток історії, які відображають культуру семи народностей, що проживають у цьому місті.

Архів розкриває таємниці

55523 березня 2017 року студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і «Документознавство та інформаційна діяльність» разом із доцентом кафедри історії та документознавства Курченко Т. Є. відвідали виставку оригінальних карт «Київщина на картах XVI-XIX ст.» в Державному архіві Київської області (ДАКО).

Вічний шлях до Шевченка

55528 березня 2017 року кафедра української мови та культури організувала зустріч студентів НАУ із завідувачем сектору життя і творчості Тараса Шевченка, старшим науковим співробітником Національного музею Тараса Шевченка Любов’ю Таращук.

Рушаємо за пороги Дніпра

55524 березня 2017 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л. В. та Каряка І. В. відвідали загально-освітню школу № 12 Шевченківського району міста Запоріжжя з метою профорієнтаційної роботи, де зустрічалися з майбутніми випускниками даного закладу.

Тарас Шевченко: від заборони до безсмертя

55528 березня 2017 року кафедра української мови та культури організувала лекцію «Тарас Шевченко: від заборони до безсмертя». Для студентів НАУ захід провела викладач Оксана Андріяшик.

Засідання наукового студентського гуртка «Speak-up»

5528 березня 2017 року між студентами четвертого курсу напряму “Міжнародна економіка” (група 411) під керівництвом старшого викладача кафедри іноземних мов за фахом Ткаченко С.І. відбувся черговий круглий стіл дискусій.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве