Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Об’єднатись, підтримати, допомогти!

55512 травня 2017 року кафедра педагогіки та психології професійної освіти разом із Громадської організації «Психічне здоров’я: об’єднатись, підтримати, допомогти» провели круглий стіл на тему «Основи патопсихології», що відбувся за підсумками навчального тренінгу для студентів 3 курсу напряму «Практична психологія».

Відображення історії та культури народу в мові

55524 травня 2017 року доцент кафедри української мови та культури А. Сібрук зорганізувала студентів НАУ для проведення мовного гуртка на тему: «Відображення історії та культури народу в мові». Цього разу зустріч була приурочена до Дня слов’янської писемності і культури, тож завітали творчі студенти, які небайдужі до історії українського слова.

В гостях у «Скандинавської ночі»

55520 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури стали активними учасниками тематичного культурного заходу «Скандинавська ніч», що проходив у музеї Києва за підтримки посольств та компаній країн Північної Європи.

Профорієнтація у запитаннях та відповідях

55522 травня  2017 року старший викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб провела для учнів гімназії № 39 імені Б. Хмельницького міста Києва профорієнтаційний захід, у ході якого проінформувала старшокурсників про особливості навчання студентів у Національному авіаційному університеті.

Професія з великою перспективою!

55522 травня 2017 року викладачі кафедри авіаційної психології на чолі з завідувачем кафедри доктором психологічних наук Помиткіною Любов Віталіївною прийняли випускників Миколаївського муніципального коледжу м. Миколаєва.

Історико-культурна спадщина: запрошуємо

500х260Шановні колеги! Кафедра історії та документознавства запрошує Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», яка відбудеться 23-24 листопада 2017 року.

Національна ідентичність в мові і культурі

55517-18 травня 2017 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася Х Міжнародна наукова конференція «Національна ідентичність в мові і культурі», організована спільно з TESOL-Ukraine та Aix-Marseille Universite (Франція). На пленарному засіданні учасників конференції привітали проректор з наукової роботи НАУ Володимир Харченко та директор НН ГМІ Артур Гудманян.

Перспективи інтернаціоналізації вищої освіти

55512 травня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Галина Білоконь та Анна Колісниченко стали учасниками майстер класу «Майбутнє інтернаціоналізації вищої освіти в Україні», який відбувся в Американському Домі.

Ірина Свйонтек: життя присвячене мистецтву

55518 травня 2017 року старший викладач кафедри соціології та політології Н.Грищенко разом зі студентами 3 курсу в рамках відзначення Дня вишиванки стали учасниками унікальної виставки авторських історичних фотографій типажів покутян, гуцулів та бойків в народних строях, зразків автентичної вишивки етнічних регіонів Прикарпаття і Карпат «Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву».

З Міжнародним днем вишиванки!

55518 травня 2017 рjre в Україні та світі відзначали Міжнародний день вишиванки. Студенти 321 групи спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» разом із куратором Кондрашевською Ю.П. долучилися до святкування цього дня і відвідали виставку «Естетика символу: жіноча сорочка», що відбулася у Національному музеї історії України.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве