Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Змагання зі спринту

55520 квітня 2017 року кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки на стадіоні спортивного комплексу Університету провела змагання з бігу на 100 метрів. В змаганнях взяли участь 10 команд від різних Інститутів НАУ. Чемпіонами та призерами стали:

«Тиждень психології в НАУ» розпочато!

55520 квітня 2017 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти стартував «Тиждень психології в НАУ». Заходи розпочалися вітальними словами викладачів кафедри та співробітників лабораторії психології професійної діяльності.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки

555З 3 по 6 квітня 2017 року студенти другого курсу спеціалізації «Практична психологія» Главінська Еліна та Фартушна Світлана взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіали з педагогіки, що пройшов на базі Національного університету «Львівська політехніка» м. Львів.

Вирішальна перемога збірної команди з футзалу

55518 квітня 2017 року в оновленому залі № 1 спорткомплексу Національного авіаційного університету відбулася зустріч з футзалу між збірними командами «Авіатор» НАУ та Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Допомагаємо зробити вибір

55521 квітня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов за фахом Гурська О.О. та Муркіна Н.І. провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-11-х класів київської середньої загальноосвітньої школи № 308 з поглибленим вивченням української мови Деснянського району.

Обирай своє майбутнє разом з НАУ!

555У період з 14 по 21 квітня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики провели активну профорієнтаційну роботу у навчальних закладах України.

Тиждень психології в НАУ!

тижденьШановні колеги та студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у заходах «Тижня психології в НАУ», приурочених до Всеукраїнського дня психолога, який відзначається 23 квітня.

Нові дослідження історії української мови

55518 квітня 2017 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталія Березнікова була запрошена в книгарню «Є» на лекцію професора Міхаеля Мозера (Австрія, Угорщина). Професор тривалий час досліджує історію слов’янского мовознавства та мовну ситуацію в Україні. Лекція була присвячена актуальній темі «За яких умов українська мова має гідне майбутнє?».

Культурна спадщина України

55520 квітня 2017 року представники кафедри української мови та культури І. Бурлакова, Л. Стороженко та О. Шеремета взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Культурна спадщина України: сталий розвиток і національна безпека».

Ласкаво просимо

555Під такою назвою викладачі кафедри української мови та культури Чухліб Т.М. та Федчук Л.І. провели 20 квітня 2017 року профорієнтаційну роботу з випускниками Промислово-економічного коледжу НАУ.

Кролевецький рушник від давнини до сьогодення

55520 квітня 2017 року завідувач кафедри української мови та культури І. Бурлакова та викладачі кафедри Л. Стороженко й О. Шеремета відвідали виставку «Кролевецький тканий рушник від давнини до сьогодення».

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве