Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Social work interaction

55524 вересня 2018 року розпочав роботу науковий гурток «Social work interaction», який очолює доцент кафедри іноземної філології Заслужена Алла Андріївна. На засіданні гуртка студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» долучилися до англомовної дискусії за темою «Сфери роботи соціального працівника.

Перекладознавці НАУ – на міжнародній конференції у Львові

55524 вересня 2018 року завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та доцент кафедри Юлія Плетенецька виступили з науковими доповідями на Міжнародній науково-практичній конференції «Національна ідентичність у перекладі».

Наші книги – на Book Forum Lviv

55519-23 вересня 2018 року у Львові відбувся 25-й Book Forum Lviv, також відомий як Форум видавців у Львові – найбільший український книжковий ярмарок та один з найбільш масових заходів подібного типу в Східній Європі.

Відзначимо Міжнародний день перекладача разом!

55525 вересня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу стартував щорічний «Тиждень англійської мови і перекладу», приурочений до Міжнародного дня перекладача. Тиждень насичений цікавими подіями – конкурсами, вікторинами, предметними іграми.

Інформаційна реінтеграція Донбасу: експертна дискусія

55525 вересня 2018 року в інформаційній агенції “Укрінформ” був проведений “круглий стіл” на тему “Інформаційна реінтеграція Донбасу: Стратегія є, що далі?”, в якому прийняла участь кандидат політичних наук, доцент кафедри соціології та політології Лясота Людмила Іванівна.

Конструювання успішного майбутнього

55526 вересня 2018 року студенти 2-5 курсів спеціальності 035 «Філологія» разом із старшим викладачем кафедри англійської філології і перекладу І.В. Струк, доцентом кафедри іноземної філології М.О. Желуденко та викладачем Т.А. Гармаш стали учасникам воркшопу на тему «Про ефективність», який проводився у Центрі організаційного розвитку та лідерства НАУ.

Допомога у створенні інсталяції «Водоспад»

555З 20 по 23 вересня 2018 року старший викладач кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко разом зі студентами-соціологами I курсу допомагали у створенні інтерактивної інсталяції «Водоспад».

Профорієнтація на Святі українського словника

55513 вересня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Дячук Т.М. з профорієнтаційною метою відвідала Свято українського словника, що проводилося за ініціативи Національної академії наук України на Львівській площі біля книгарні «Словники України» (м. Київ).

Майбутнє з технологіями!

55522 вересня 2018 hjre студенти 3 курсу спеціальності «Кібербезпека» разом з викладачем кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Сагратовою Каріною Едуардівною відвідали лекцію − тренінг TechLab: майбутнє з технологіями VR/AR у America House Kyiv.

Конкурс усного перекладу

55525 вересня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу розпочався «Тиждень англійської мови і перекладу». Цей щорічний захід відкрився конкурсом усного перекладу, у якому взяли участь студенти III-V курсів. У рамках цього професійно спрямованого конкурсу усі студенти мали можливість акумулювати та продемонструвати усі свої набуті за роки навчання навички та вміння.

Стажування практичних психологів у Польщі

555Доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л.В. та Каряка І.В. успішно завершили стажування за програмою «Інноваційні методи та технології навчання» («The innovative Methods and Technologies of Teaching: Management in education»), що проходило у декілька етапів в період з квітня по липень 2018 року у Вищій школі лінгвістики (Wyzsza Szkola Lingwistyczna) міста Ченстохов (Польща).

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве