Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Впровадження принципів TQM у систему освіти

5556 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбувся науково-практичний семінар, на якому заслухали результати анкетування на тему «Студент про якість освітніх послуг». Анкета носила особистісний, оцінний і анонімний характер, відтак, студентів заохочували відповісти на запитання анкети якомога повніше і відвертіше.

Набуття міжнародного досвіду

555Доцент кафедри англійської філології і перекладу Головня А.В. пройшла науково-педагогічне стажування в Університеті Данубіус (м. Сладковічево, Словацька Республіка) на тему: Філологічна освіта в сучасному університеті – проектний підхід до організації роботи згідно з положеннями Європейських кваліфікаційних рамок (досвід університету Данубіус).

Захищаємо наукові результати

555З 17 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу проходять захисти дипломних робіт. Першими захищати свої наукові доробки розпочали студенти ОКР «Спеціаліст» – останній випуск спеціалістів зі спеціальності «Філологія» в Національному авіаційному університеті.

Розвиваємо студентську мобільність

555Студентка 4 курсу спеціальності 035 «Філологія»  Юлія Гарник у 2016-2017 н.р. взяла участь у програмі обміну студентами  «Intermarium». Протягом року вона навчалася за напрямком «Англійська філологія» у Вищій Гуманітарно-економічній школі (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna) у польському місті Бжег (поблизу Вроцлава).

Знайомство з майбутньою професією

555З 6 по 19 червня 2017 року кафедрою авіаційної психології здійснено організацію фахової ознайомлювальної практики для студентів І курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 053 «Психологія». Метою проведення фахової практики є ознайомлення студентів з напрямами діяльності психолога та змістом роботи організацій, які контролюють або здійснюють психологічну допомогу населенню.

Важливі справи…

55516 червня 2017 року в рамках підсумкового засідання студентського наукового гуртка «Практичні інновації в соціальній роботі» студенти спеціальності «Соціальна робота» відвідали неймовірно сильну духом сімнадцятирічну дівчинку Світлану Бондар, яка вже більше як 2 роки веде важку боротьбу з саркомою у Національному інституті раку. Студенти морально та матеріально підтримали Світлану.

Практика для майбутніх соціальних працівників

555У цьому році студенти другого, третього та четвертого курсу спеціальності «Соціальна робота» мали чудову можливість пройти практику у Благодійній організації «Благодійний центр соціальної роботи «Світ без залежності».

Перші професійні кроки практичних психологів!

555З 29 травня 2017 по 18 червня 2017 року студенти ІІІ курсу напряму «Практична психологія» під керівництвом доцентів кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л.В. і Каряки І.В. проходили виробничу діагностико-психокорекційну практику у «Центрі трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів» та на базі «Централізованої системи дитячо-юнацьких клубів «Щасливе дитинство».

Знайомство з професією на практичному рівні

555У рамках фахово-ознайомлювальної практики, що відбувалася з 12 по 16 червня 2017 року студенти І курсу спеціалізації «Практична психологія» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти Проскурки Н.М. відвідали психологічний центр «Майстерня життя».

Обирай – не зволікай!

555На передодні Останнього дзвоника варто нагадати майбутнім абітурієнтам про всі можливі професійні шляхи, які відкриваються перед ними після закінчення школи.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве