Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Засідання Вченої ради Інституту

55521 червня 2018 року відбулося засідання Вченої ради НН ГМІ. Головним питанням порядку денного було обрання за конкурсом на вакантні посади професорів, доцентів, старших викладачів і викладачів кафедр Інституту.

VIVAT, бакалаври!

555З 18 по 22 червня 2018 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулися захисти дипломних робіт на здобуття освітньої кваліфікації бакалавра з практичної психології.

Communication and Information Sciences in Networked Society

55514-15 червня 2018 року викладачі кафедри історії та документознавства завідувач кафедри, д.і.н., проф. Ірина Тюрменко, доценти кафедри, к.і.н. Людмила Божук та Леся Халецька взяли участь у IV Міжнародній науковій конференції «Communication and Information Sciences in Networked Society: Experiences and Insights», що відбулася на базі факультету комунікацій Вільнюського університету.

Міжнародне наукове стажування в архівах Республіки Литви

555У червні 2018 року викладачі кафедри історії та документознавства завідувач кафедри, д.і.н., проф. Ірина Тюрменко, доценти кафедри, к.і.н. Людмила Божук та Леся Халецька пройшли стажування за програмою наукової архівістики в Новому державному архіві Литви за темою «Збереження, доступ і використання інформаційних ресурсів литовських архівів: політика та технології».

Оволодіваємо професійними компетенціями

55511 червня 2018 року розпочалася фахово-ознайомлювальна практика студентів першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», яку проводить кафедра історії та документознавства.

Фізичне виховання в контексті сучасної освіти

55515 червня 2018 року відбулося пленарне засідання ХІІІ Міжнародної науково-методичної конференції «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти». Конференція проходила за сприяння Олімпійської академії України, профільних кафедр НТУУ «КПІ», Державного університету фізичного виховання і спорту Молдови, кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ.

Нова українська школа

55514-16 червня 2018 року кафедра авіаційної психології в особі завідувача кафедри, доктора психологічних наук, професора Помиткіної Любові Віталіївни взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток вчителя в умовах реалізації концепції нової української школи».

Будьте обережними і уважними!

d6yd4 jv6mq-jpg18052015105338Шановні колеги, дорогі наші студенти! Наступає чарівна пора літніх канікул і відпусток. Це час подорожей, зустрічей і нових вражень. Проте літній відпочинок приховує й низку небезпек, від яких ми хочемо вас застерегти. Слідування наведеним нижче просим правилам і рекомендаціям убереже вас від турбот і прихованих ризиків.

Розвиток єдиного науково-освітнього простору

5558-9 червня 2018 року доценти кафедри історії та документознавства к. і. н. Курченко Т.Є., к. філол. н. Литвинська С.В., к. і. н. Юрченко О.А. та асистент Бурля О.В. стали учасниками ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформація та соціум», яка відбулася у Вінниці.

Учасники «Літньої школи» вдосконалюють англійську

5559 червня 2018 року доцент кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Леся Конопляник провела майстер-клас «Удосконалюємо розмовну англійську мову за допомогою комунікативних ігор» для учнів 10х класів, учасників «Літньої школи – 2018».

Реформи. Виклики. Перспективи.

555На завершення 2017-2018 навчального року доцент кафедри соціальних технологій Санжаровець В.М. стала учасником ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток», яка пройшла у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве