Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

На одній хвилі з Європою

555З 1 по 14 травня студенти були задіяні у волонтерській діяльності на найвідомішому пісенному конкурсі Євробачення 2017. Цей захід став наймасштабнішою подією за останні роки в Україні, тому великою честю було представляти нашу країну на різних локаціях Києва.

Координація зусиль у сфері авіаційної психології

55526 травня 2017 року у форматі круглого столу «Тeхнології конструктивного спілкування та раціональної поведінки в умовах впливу стрес-факторів екстремальної ситуації» відбулася зустріч викладачів кафедри авіаційної психології НН ГМІ з польськими колегами.

Випускникам ліцею «Еко» наші привітання!

55526 травня 2017 року доценти кафедри філософії У.П. Кошетар та Н.М. Сухова відвідали ліцей «Еко» № 198 в м. Києві.  Протягом кількох років ліцей «Еко» входить до числа найкращих навчальних закладів Святошинського району за кількістю призерів олімпіад та конкурсів. Цього дня в ліцеї відзначали свято останнього дзвоника.

Історія України у світі

55521 травня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства Клиніна Т.С., Бем Н.В., Захарчук О.М. стали учасниками презентації документального фільму «Правда до Голоду». Фільм створений Фондом «Канадсько-українська фундація» спільно з Messy Moment Medo й об’єднанням українських документалістів «Вавілон’13».

Витоки української писемності

55524 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели зі студентами першокурсниками НАУ культурно-просвітницьку інформаційну десятихвилинку «Витоки української писемності», присвячену Дню слов’янської писемності та культури.

Таємниці давніх книжок

55524 травня 2017 року викладач кафедри української мови та культури Х. Стецик організувала для студентів групи ОП-107 Факультету транспортних технологій екскурсію до Музею книги й друкарства України, який розташований на території Києво-Печерської лаври.

Свято останнього дзвоника

55524 травня 2017 року на запрошення адміністрації ЗОШ І-ІІІ ст. № 69 м. Києва старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Максимович Г.О. та Вербило Г.П. відвідали свято Останнього дзвоника.

Демченко

Наукова комунікація – шлях до інновацій та співпраці

555Протягом квітня – травня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства стали активними учасниками та співорганізаторами низки міжнародних науково-практичних конференцій. 

Перед відповідальним кроком у майбутнє

55518 травня 2017 року старший викладач та викладач кафедри історії та документознавства Ількова О.Г. та викладач Клиніна Т.С. відвідали з профорієнтаційною метою Київську загальноосвітню школу № 229.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве