Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Справжня ціна вугілля в умовах війни

55528 березня 2017 року студенти-соціологи ІІІ курсу разом зі старшим викладачем кафедри соціології та політології Н. Грищенко в рамках правозахисної програми Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відвідали презентацію дослідження «Справжня ціна вугілля в умовах війни на Донбасі: погляд крізь призму прав людини».

За крок до омріяної професії

55524 березня 2017 року у гімназії №172 «Нивки» доценти кафедри англійської філології і перекладу Головня А.В. і Шурма С.Г. провели профорієнтаційну зустріч зі студентами 11-х класів, у ході якої ознайомили майбутніх абітурієнтів зі специфікою та перевагами навчання у Національному авіаційному університеті, зокрема, на спеціальності «Філологія».

Майбутні політичні лідери…

5553 квітня 2017 року старшим викладачем кафедри соціальних технологій Новіковою Н.Є. разом зі студентом V курсу І. Акімовим було проведено засідання студентського наукового гуртка «Молодіжна ініціатива». На засіданні було обговорено тему «Політичні лідери в сучасній Україні» та проведено тренінг з розвитку лідерських якостей майбутніх соціологів.

Копінг-стратегії в дії…

5554 квітня 2017 року старшим викладачем кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П., в рамках засідання студентського наукового гуртка «Практичні інновації в соціальній роботі», було проведено тренінг «Копінг-стратегії та копінг-ресурси як складова копінг-поведінки особистості».

Комп’ютерні мережі

5557 квітня 2017 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «English-speaking club for IT-students». Старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Денисенко Наталія Григорівна та студенти 116 групи Навчально-наукового інституту комп’ютерних технологій організували та провели цікаву та змістовну дискусію на актуальну тему.

Перший рік вивчаємо іспанську мову

55530 березня 2017 року на кафедрі іноземної філології під керівництвом старшого викладача Мірошник С.О. відбулося засідання студентського гуртка «España. Cultura, tradiciones y costumbres».

Нове прочитання Євгена Гребінки

5553 квітня 2017 року на запрошення Національного музею літератури України студенти разом із викладачем кафедри української мови та культури Я. Закальською відвідали святковий захід приурочений до 205-річчя від дня народження Євгена Гребінки.

Політ 2017: Матеріали

555Шановні колеги, студенти, молоді вчені. До вашої уваги надається комплект матеріалів XVII Міжнародної наукової конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки».

Політ 2017: Пленарне засідання. Запрошуємо!

555logopolit164 квітня 2017 року о 9.50 в ауд. 8.104 розпочне роботу Пленарне засідання XVII Міжнародної науково-практичної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки». Запрошуємо до участі. Буде цікаво!

Програма роботи конференції за напрямом «Гуманітарні науки».

XIII Літня універсіада м. Києва з дзюдо

55529 березня 2017 року на базі спорткомплексу Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова відбулися змагання у рамках Універсіади м. Києва з дзюдо, які є відбірковими до ХІІІ літньої Універсіади України 2017 року.

Наша мета – бездоганна англійська!

55531 березня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Леся Конопляник та Наталія Березнікова стали учасниками VIII Щорічної методичної конференції Cambridge Day для викладачів англійської мови. 

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве