Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

«Ярмарки професій» – спосіб залучення абітурієнтів

55521 квітня 2017 року викладач кафедри історії та документознавства Свердлик З.М. з метою представлення спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» майбутнім абітурієнтам взяла участь у «Ярмарку професій», який був проведений за сприяння Ірпінського міського центру зайнятості у приміщенні школи № 3 м. Бучі Київської області.

Квест для скаутів

55524 квітня 2017 року студенти другого курсу спеціальності «Соціальна робота» на чолі зі старшим викладачем кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П., в рамках засідання студентського наукового гуртка «Молодіжна ініціатива» провели квест для маленьких скаутів міста Києва по території Національного авіаційного університету.

Психологія безпеки в авіації на теренах гуманітарних наук!

55520 квітня 2017 року в рамках ХIII Міжнародної науково-технічної конференції  «Авіа-2017» кафедрою авіаційної психології проведено секцію: «Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту».

Людиновимірність авіації в глобалізованому світі

55520 квітня 2017 року в нашому Інституті відбулося засідання Секції 39 «Людиновимірність авіації в глобалізованому світі» в рамках XIII Міжнародної науково-технічної конференції «Авіа-2017». Учасниками секції стали 25 учасників з трьох навчальних закладів України (Модератори секції: д-р філософських наук, доцент Ягодзінський С.М., канд. історичних наук, доцент Бем Н.В.).

Міжнародне співробітництво в дії

55521 квітня 2017 року на базі кафедри соціальних технологій відбулася зустріч викладачів і студентів з віце-президентом Вищої лінгвістичної школи м. Ченстахова (Польща) Томашем Куком.

День психолога в НН ГМІ

55521 квітня 2017 року кафедра авіаційної психології святкувала Всеукраїнський день психолога.

Колективна профорієнтація

55519 квітня 2017 року доцент кафедри історії та документознавства Настенко Л. Г. та асистент кафедри Яценко О. М. у складі групи викладачів університету з метою профорієнтації здійснили поїздку в місто Бородянку Київської області. Відвідавши Бородянську середню школу № 1, вони провели зустріч з учнями одинадцятого класу.

Кулуарами Верховної Ради України

55519 квітня 2017 року студенти І-ІІІ курсів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» під керівництвом наставників – старшого викладача кафедри історії та документознавства Ількової О.Г., викладачів Клиніної Т.С. і Кондрашевської Ю.П. в межах тижня ознайомлення з майбутніми базами практики були направлені до Верховної Ради України.

English Speaking Club

55521 квітня 2017 року на кафедрі іноземних мов за фахом під керівництвом старшого викладача Бабій Галини Вікторівни відбулося засідання English Speaking Club на тему «Computer Security: computer viruses and fighting techniques» (Комп’ютерна безпека: комп’ютерні віруси та методики боротьби з ними), в роботі якого взяли участь студенти академічних груп НН ІКІТ.

Нові знання – нові можливості

55521 квітня 2017 року доцент кафедри української мови та культури Р. Ткаченко провів для студентів  Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ виховний захід, під час якого проінформувала молодь про історію, традиції та особливості навчання студентів у Національному авіаційному університеті.

Перемога у ІІ турі Олімпіади з Психології!

5555 квітня 2017 року студентки 4 курсу спеціальності 6.030102 «Психологія» Теленко Марта та Буняк Анна взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве