Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Про особливості систем голосування

55528 вересня 2018 року у Київському будинку вчених НАН України відбувся науковий семінар на тему: «Теорія ігор. Системи голосування, вибори і маніпуляції», в якому взяла участь кандидат політичних наук, доцент кафедри соціології та політології Лясота Людмила Іванівна.

Ключ до успіху

5554 жовтня 2018 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Давиденко Тетяна Анатоліївна провела засідання English Speaking Club на тему «Ключ до успіху». Студенти ІІ та ІІІ курсів ФЕБА мали змогу висловити свої думки на тему, поділитися своїм баченням щодо того, чи успішна людина є щасливою та навпаки.

З сучасним мистецтвом на «ТИ»

55527 вересня 2018 року студенти групи 302 разом зі студенткою-практикантом Городиською Діаною та викладачем-методистом, доцентом кафедри англійської філології і перекладу Рудіною Мариною Володимирівною відвідали ряд виставок під назвами «І знову демократія», «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80 – 90-х років» та «Перспективна» в межах арт-центру Віктора Пінчука.

Бути перекладачем – престижно!

55528 вересня 2018 року магістранти спеціальності 035 «Філологія» Бойко Ірина та Чубенко Богдана відвідали загальноосвітню середню школу №54 м. Києва з метою проведення профорієнтаційного заходу.

Запровадження альтернативної енергетики в Україні

5551 жовтня 2018 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Максимович Г.О. Студенти IV курсу ННАКІ Т. Гармаш, Д. Чередніченко, В. Смоголь, О. Заграєвський виступили з доповідями на тему: «Запровадження альтернативної енергетики в Україні» з наступним їх обговоренням.

Задумаємося на мить над значенням миру для людства

55521 вересня 2018 року викладачі кафедри іноземної філології Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. провели виховний захід зі студентами груп ФЛ-103 та 104 з нагоди Міжнародного дня миру з метою привернути увагу студентів до проблеми миру у світі.

Social work interaction

55524 вересня 2018 року розпочав роботу науковий гурток «Social work interaction», який очолює доцент кафедри іноземної філології Заслужена Алла Андріївна. На засіданні гуртка студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» долучилися до англомовної дискусії за темою «Сфери роботи соціального працівника.

Перекладознавці НАУ – на міжнародній конференції у Львові

55524 вересня 2018 року завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та доцент кафедри Юлія Плетенецька виступили з науковими доповідями на Міжнародній науково-практичній конференції «Національна ідентичність у перекладі».

Наші книги – на Book Forum Lviv

55519-23 вересня 2018 року у Львові відбувся 25-й Book Forum Lviv, також відомий як Форум видавців у Львові – найбільший український книжковий ярмарок та один з найбільш масових заходів подібного типу в Східній Європі.

Відзначимо Міжнародний день перекладача разом!

55525 вересня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу стартував щорічний «Тиждень англійської мови і перекладу», приурочений до Міжнародного дня перекладача. Тиждень насичений цікавими подіями – конкурсами, вікторинами, предметними іграми.

Інформаційна реінтеграція Донбасу: експертна дискусія

55525 вересня 2018 року в інформаційній агенції “Укрінформ” був проведений “круглий стіл” на тему “Інформаційна реінтеграція Донбасу: Стратегія є, що далі?”, в якому прийняла участь кандидат політичних наук, доцент кафедри соціології та політології Лясота Людмила Іванівна.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве