Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вивчаємо Київ

55524-26 травня 2018 року студенти-першокурсники 111 групи (НН ІАЕТ), під керівництвом старшого викладача кафедри української мови та культури Н. Сенчило, напередодні святкування Дня Києва, вивчали історичні місця та пам’ятки архітектури центральної частини столиці України.

Святкуємо день філолога з користю!

555Як відсвяткувати день філолога тематично але водночас весело? Кафедра англійської філології і перекладу має рецепт – англомовна мафія у складі викладачі VS студенти! До дня філолога, що відзначається 25 травня, вже традиційну психологічну гру в мафію кафедра англійської філології і перекладу провела англійською мовою.

Говоримо про гендер

55526 травня 2018 року відбулася науково-практична конференція «Візуальна аналітика в дослідженні гендерної ідентичності», організована кафедрою соціології та політології. Модераторами конференції були професор кафедри соціології та політології, доктор соціологічних наук, професор Романенко Юрій Вікторович та кандидат соціологічних наук, викладач Тащенко Анна Юріївна.

Робототехніка в Україні: проблеми та перспективи

55531 травня 2018 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Шульги Т.В. Студенти І курсу магістратури Навчально-наукового аерокосмічного інституту виступили з доповідями на тему: «Перспективи розвитку робототехніки в Україні» з наступним їх обговоренням.

Екскурсія до навчального ангара НАУ

55529 травня 2018 року старшим викладачем кафедри іноземних мов за фахом Вербило Г.П. була проведена екскурсія до навчального ангара НАУ зі студентами академічної групи 219 ННІКІТ. Відвідування навчального ангара справило не аби яке враження на студентів.

Крилате Сузір’я: гран-прі за нами!

1271180619-20 травня 2018 року у м. Харкові за ініціативою творчої молоді Харкова на чолі зі студентом ХНУ імені В.Н. Каразіна Д. Черненко відбувся фінал IV Літературного фестивалю «Крилате Сузір’я», спрямований на підтримку творчого потенціалу та популяризацію творчості сучасних поетів і письменників України.

Міжнародне визнання кафедри історії та документознавства

555Наукова діяльність викладачів кафедри історії і документознавства під багаторічним керівництвом завідувача кафедри, доктора історичних наук, професора Ірини Тюрменко в черговий раз високо оцінена міжнародною науковою спільнотою.

Співпраця з Федерацією молодих європейських зелених

5558-13 травня 2018 року завідувач лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти М. Патруль стала учасником міжнародних заходів від Федерації молодих європейських зелених (Federation of Young European Greens) в місті Утрехт, Нідерланди.

Школа – університет: дякуємо за співпрацю

55523 травня 2018 року старші викладачі кафедри історії та документознавства Оксана Ількова та Жанна Паскал з профорієнтаційною метою відвідали середню загальноосвітню школу №174 м. Києва. З одинадцятикласниками, випускниками 2018 року, була проведена інформаційна година на тему «Фахівець у галузі документознавства та інформаційної діяльності на ринку праці».

Налагодження співпраці та наукових контактів

55520 травня 2018 року завідувач кафедри української мови та культури І. Бурлакова з метою налагодження співпраці та наукових контактів, відвідала Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве