Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Запровадження альтернативної енергетики в Україні

5551 жовтня 2018 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Максимович Г.О. Студенти IV курсу ННАКІ Т. Гармаш, Д. Чередніченко, В. Смоголь, О. Заграєвський виступили з доповідями на тему: «Запровадження альтернативної енергетики в Україні» з наступним їх обговоренням.

Задумаємося на мить над значенням миру для людства

55521 вересня 2018 року викладачі кафедри іноземної філології Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. провели виховний захід зі студентами груп ФЛ-103 та 104 з нагоди Міжнародного дня миру з метою привернути увагу студентів до проблеми миру у світі.

Social work interaction

55524 вересня 2018 року розпочав роботу науковий гурток «Social work interaction», який очолює доцент кафедри іноземної філології Заслужена Алла Андріївна. На засіданні гуртка студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» долучилися до англомовної дискусії за темою «Сфери роботи соціального працівника.

Перекладознавці НАУ – на міжнародній конференції у Львові

55524 вересня 2018 року завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та доцент кафедри Юлія Плетенецька виступили з науковими доповідями на Міжнародній науково-практичній конференції «Національна ідентичність у перекладі».

Наші книги – на Book Forum Lviv

55519-23 вересня 2018 року у Львові відбувся 25-й Book Forum Lviv, також відомий як Форум видавців у Львові – найбільший український книжковий ярмарок та один з найбільш масових заходів подібного типу в Східній Європі.

Відзначимо Міжнародний день перекладача разом!

55525 вересня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу стартував щорічний «Тиждень англійської мови і перекладу», приурочений до Міжнародного дня перекладача. Тиждень насичений цікавими подіями – конкурсами, вікторинами, предметними іграми.

Інформаційна реінтеграція Донбасу: експертна дискусія

55525 вересня 2018 року в інформаційній агенції “Укрінформ” був проведений “круглий стіл” на тему “Інформаційна реінтеграція Донбасу: Стратегія є, що далі?”, в якому прийняла участь кандидат політичних наук, доцент кафедри соціології та політології Лясота Людмила Іванівна.

Конструювання успішного майбутнього

55526 вересня 2018 року студенти 2-5 курсів спеціальності 035 «Філологія» разом із старшим викладачем кафедри англійської філології і перекладу І.В. Струк, доцентом кафедри іноземної філології М.О. Желуденко та викладачем Т.А. Гармаш стали учасникам воркшопу на тему «Про ефективність», який проводився у Центрі організаційного розвитку та лідерства НАУ.

Допомога у створенні інсталяції «Водоспад»

555З 20 по 23 вересня 2018 року старший викладач кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко разом зі студентами-соціологами I курсу допомагали у створенні інтерактивної інсталяції «Водоспад».

Профорієнтація на Святі українського словника

55513 вересня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Дячук Т.М. з профорієнтаційною метою відвідала Свято українського словника, що проводилося за ініціативи Національної академії наук України на Львівській площі біля книгарні «Словники України» (м. Київ).

Майбутнє з технологіями!

55522 вересня 2018 hjre студенти 3 курсу спеціальності «Кібербезпека» разом з викладачем кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Сагратовою Каріною Едуардівною відвідали лекцію − тренінг TechLab: майбутнє з технологіями VR/AR у America House Kyiv.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве