Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Завтра – абітурієнти і студенти

55529 травня 2017 року старший викладач кафедри історії та документознавства Ількова О.Г. та викладач Клиніна Т.С. відвідали Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва».

Час підбивати підсумки

55526 травня на кафедрі англійської філології і перекладу відбулося засідання проблемної групи «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» (керівник – доцент кафедри Сітко Алла Василівна). Зібрання було присвячене підведенню підсумків роботи гуртка за 2016-2017 навчальний рік.

Вітання випускникам ліцею № 142

55526 травня 2017 року викладачі кафедри філософії – доценти Сідоркіна О.М. і Скиба О.П. відвідали свято Останнього дзвоника на запрошення адміністрації ліцею 142 Солом'янського району м. Києва. Від колективу Національного авіаційного університету викладачі передали привітання зі святом, побажали їм наснаги та здійснення правильного професійного вибору.

Філософи підкорюють SCOPUS

555Викладачі кафедри філософії: завідувач кафедри, доктор філософських наук Л.Г. Дротянко, доктори філософських наук Л.А. Ороховська, С.М. Ягодзінський і кандидат філософських наук М.А. Абисова опублікували статті у науковому збірнику «SMART CITY», який індексується науково-метричною системою Scopus.

Безпека авіації та людський фактор в екстремальних умовах

55525-26 травня 2017 року відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція «Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень». Метою конференції стало висвітлення результатів дослідження та сучасних підходів вітчизняних та іноземних науковців до вирішення питання безпеки,  людського фактору в екстремальних умовах та постстресової реабілітації.

Сучасні підходи до вирішення глобальних проблем

55525-26 травня 2017 року в рамках Х Міжнародної науково-практичної конференції «Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень» відбулась робота секцій.

На одній хвилі з Європою

555З 1 по 14 травня студенти були задіяні у волонтерській діяльності на найвідомішому пісенному конкурсі Євробачення 2017. Цей захід став наймасштабнішою подією за останні роки в Україні, тому великою честю було представляти нашу країну на різних локаціях Києва.

Координація зусиль у сфері авіаційної психології

55526 травня 2017 року у форматі круглого столу «Тeхнології конструктивного спілкування та раціональної поведінки в умовах впливу стрес-факторів екстремальної ситуації» відбулася зустріч викладачів кафедри авіаційної психології НН ГМІ з польськими колегами.

Випускникам ліцею «Еко» наші привітання!

55526 травня 2017 року доценти кафедри філософії У.П. Кошетар та Н.М. Сухова відвідали ліцей «Еко» № 198 в м. Києві.  Протягом кількох років ліцей «Еко» входить до числа найкращих навчальних закладів Святошинського району за кількістю призерів олімпіад та конкурсів. Цього дня в ліцеї відзначали свято останнього дзвоника.

Історія України у світі

55521 травня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства Клиніна Т.С., Бем Н.В., Захарчук О.М. стали учасниками презентації документального фільму «Правда до Голоду». Фільм створений Фондом «Канадсько-українська фундація» спільно з Messy Moment Medo й об’єднанням українських документалістів «Вавілон’13».

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве