Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Випускний психологів

55526 червня 2017 року відбувся випуск студентів 4 курсу напряму «Психологія». Ця урочиста подія проходила у актовій залі НАУ. Привітали випускників відповідальна НН ГМІ за навчальну роботу Алпатова О.В., завідувач кафедри авіаційної психології Помиткіна Л.В., куратори 406-407 груп Сечейко О.В., Сапельник О.В., викладачі кафедри студенти та їх батьки і друзі.

Сучасне навчально-методичне забезпечення

55530 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась презентація трьох навчальних посібників для студентів спеціальності «Філологія», авторами яких є провідні викладачі кафедри.

Студентська школа соціальної роботи

555Майже два тижні підготовки, зустрічей, дзвінків і результат виправдав наші очікування! 24 червня 2017 року «Студентська школа соціальної роботи», яка була створена на базі кафедри соціальних технологій взяла участь у найбільшому фестивалі молодіжних ініціатив Youthday '17, який зібрав в одному місці та в один час більше 150 організацій.

Профорієнтація у дії

55527 червня 2017 року доцент кафедри соціальних технологій Петренко Т.В.  виступила на Дні відкритих дверей у Київському механіко-технологічному коледжі перед абітурієнтами і випускниками, їх батьками.

Нові горизонти професійної компетентності

555З 12 грудня 2016 року по 12 червня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства: доценти Божук Л.В., Курченко Т.Є., ст. викладачі Ількова О.Г., Паскал Ж.В., Халецька Л.П, асистент Яценко О.М. в рамках угоди про співпрацю проходили стажування на кафедрі інформаційних систем управління факультету математики та інформаційних технологій ДНУ ім. Василя Стуса (м. Вінниця).

Студенти НАУ: кмітливі, інтелігентні та вперті!

555Протягом червня 2017 року студенти НН ГМІ, які навчаються на ІІІ курсі за напрямом «Практична психологія», проходили виробничу діагностико-психокорекційну практику на базі мережі центрів соціальних служб столиці (керівник практики – доцент Олена Вікторівна Добротвор).

Захист диплому – це завжди пошук

55521-22 червня 2017 року відбувся захист дипломів  студентів ОКР «Спеціаліст» за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Захист диплому – це завжди пошук, сплеск енергії, свято.

Літературна вітальня з викладачами

55522 червня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури на базі лабораторії кафедри і за ініціативою старшого викладача Т. Чухліб, провели зустріч учасників «Літературної вітальні». У теплій затишній атмосфері відбулися літературні читання поетів кафедри та обговорення творчості серед колег.

До побачення університет, привіт магістратуро!

55516 червня 2017 року студенти IV курсу напряму «Документознавство та інформаційна діяльність» після успішного захисту дипломних робіт з радісним настроєм та легкою ноткою смутку провели прощальну зустріч щодо закінчення бакалаврату, запросивши викладачів кафедри історії та документознавства, батьків, друзів.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве