Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Профорієнтація в школі № 189

5554 квітня 2018 року доценти кафедри філософії Сідоркіна О. М. та Скиба О. П. провели профорієнтаційну зустріч у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов Деснянського району м. Києва з учнями 9-10 класів.

До музею – за новими враженнями

55529 березня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Т. Дячук разом зі студентами 1-го курсу Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту (ФЕБА) чотирьох груп (110, 111, 112, 122) здійснили екскурсію до Національного музею Тараса Шевченка.

Коли здійснюються мрії чи як досягти мети

5552 квітня 2018 року психолог лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти В. Лукаш провела тренінг студентам -соціальним працівникам третього курсу на тему: «Коли здійснюються мрії чи як досягти мети».

Роль іноземних мов у становленні особистості

55529 березня 2018 року у рамках І Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» в НН ГМІ відбулося засідання ІІ Всеукраїнського круглого столу із міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості».

Розвиток духовного потенціалу студентів

55529 березня 2018 року на кафедрі авіаційної психології відбувався психологічний тренінг «Розвиток духовного потенціалу особистості». Тренером був запрошений доктор психологічних наук, професор, завідувач відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Помиткін Едуард Олександрович. У тренінгу взяли участь слухачі спеціальності «Психологія» Навчально-наукового Інституту неперервної освіти.

Стрім шевченківського слова

55529 березня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури Чухліб Т.М. та Стецик Х.М. разом із викладачами кафедри основ архітектури і дизайну НН ІАП Артеменко А.О. і Тімкіною С.Ю. організували захід «Стрім шевченківського слова», на якому студентів НАУ знайомили з Шевченком-художником і показували, як малювати картини за мотивами його творів.

Вітання переможцям І етапу олімпіади з англійської мови!

555На кафедрі іноземних мов за фахом відбулося урочисте нагородження переможців І етапу олімпіади з англійської мови для студентів немовних спеціальностей. Цього року за результатами набраних балів перше місце посів студент 222а групи ННІКІТ Михайлов Артем (викладач Юрченко С.О.).

У пошуках ономастична кодів українців

55530 березня 2018 року викладач кафедри української мови та культури Христина Стецик провела засідання мовного гуртка на тему: «Ономастична система українців: походження, семантика і символіка власних особових назв».

Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра

55527 березня 2018 року, в рамках святкування Шевченківського березня у НАУ, відбувся традиційний IV Круглий стіл молодих учених, аспірантів і студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра» присвячений 204-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Організатором заходу виступила кафедра української мови та культури НН ГМІ (модератор – доцент В. Варенко).

Філософські читання – 2018

55527 березня 2018 року в межах І Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» кафедра філософії організувала Філософські читання «Вплив високих технологій на розвиток культури в інформаційному суспільстві».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве