Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Святкування Дня вчителя

5554 жовтня 2018 року науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики було запрошено прийняти участь у розважальному заході на території НСК «Олімпійський» з нагоди святкування Дня вчителя.

І знову демократія?!

5555 жовтня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко та І.Г. Шаповал разом зі студентами 111 курсу СЛ групи ознайомились з експозиціями у Міжнародному центрі сучасного мистецтва XXI сторіччя PinchukArtCentre.

Волонтерство на ІV Освітньому фестивалі «Арсенал ідей»

555Протягом 26-30 вересня 2018 року старший викладач кафедри соціології та політології Грищенко Неля Іванівна разом зі студентами-соціологами першого курсу, груп СЛ 111 та СЛ 112, в якості волонтерів брали участь у ІV Освітньому фестивалі «Арсенал ідей», який проходить щорічно в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

У пошуках історичної правди

55526 та 27 вересня 2018 року в м. Одеса, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Українського інституту національної пам’яті, відбувся науково-практичний семінар для учителів і викладачів історії і краєзнавства, громадських діячів, освітян на тему: «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди».

Долучаємося до становлення гендерної політики в Україні

55529-30 вересня 2018 року співробітники Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти разом зі студентками ІІ курсу спеціалізації «Практична психологія» взяли участь в проекті «Школа гендерної політики».

Time management власного життя

5554 жовтня 2018 року завідувач навчально-наукової лабораторії кафедри авіаційної психології Цибульська Вікторія Ігорівна провела майстер-клас під назвою «Time management власного життя».

Професійні кроки практичних психологів

55527 вересня 2018 року студенти ІІ курсу спеціалізації «Практична психологія» Машкіна Марія та Прохоренко Яна разом із викладачем кафедри педагогіки та психології професійної освіти Дацун Оленою Вікторівною відвідали 1-б клас середньої загальноосвітньої школи № 205 для проведення тренінгу на адаптацію першокласників до навчання в школі «Мій дружній клас».

Кіноклуб: антропологічна філософія та історія життя Сократа

55526 вересня 2018 року на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладанні філософських дисциплін НН ГМІ відбулося засідання дискусійного кіноклубу «Історія європейської філософії: видатні мислителі» (модератори – доценти М.А. Абисова, Т.Г. Шоріна, Т.А. Пода, Н.А. Ченбай).

Особиста ефективність – запорука успіху

55526 вересня 2018 року магістранти-практиканти Бойко І., Купцова І. та Ткаченко А. разом з доцентом кафедри англійської філології і перекладу Рудіною М.В. та академічною групою ФЛ-201 (куратор – Гастинщикова Л.О.) стали учасниками воркшопу «Про особисту ефективність».

Чорнобильський слід на землі, в долях, у душах…

55525 вересня 2018 року студенти ІІІ курсу спеціальності 035 «Філологія» куратором якої є доцент кафедри англійської філології та перекладу Крилова Т.В., на чолі з практикантом VІ курсу Шевченко Ю. – відвідали Національний музей «Чорнобиль».

Екскурсія до астрономічної обсерваторії

5553 жовтня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна та студенти 203 групи факультету транспортних технологій відвідали астрономічну обсерваторію Київського університету імені Тараса Шевченка.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве