Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Встановлюємо нові контакти

55529 березня 2017 року доцент кафедри іноземної філології М.О. Желуденко взяла участь у роботі журі V Міжвузівської олімпіади з іноземних мов серед ВНЗ сектору безпеки, яка проводилась на базі Навчально-наукового центру мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України. В олімпіаді взяли участь 51 представник з 15 ВНЗ України.

Актуальні проблеми сучасного філософського знання

5554 квітня 2017 року в рамках роботи ХVІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела засідання секції «Актуальні проблеми сучасного філософського знання». З вітальним словом до учасників конференції звернулася Голова оргкомітету секції завідувач кафедри філософії Л.Г. Дротянко.

Політ-2017: фахові іноземні мови

5554 квітня 2017 року в рамках проведення XVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання секції «Фахові іноземні мови».

Наші у півфіналі!

5556 квітня 2017 року у спорткомплексі НАУ відбулася зустріч з волейболу у рамках ХІІІ Універсіади м. Києва серед ВНЗ, між збірною командою НАУ (тренер – ст. викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Т. Ракитіна) та збірною Національного університету фізичної культури і спорту України.

Фізичне виховання в умовах сучасності

5557 квітня 2017 року на кафедрі фізичного виховання та спортивної підготовки відбулася засідання секції «Фізичне виховання в умовах сучасності» ХVІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

«Шевченківський березень в НАУ»: підбиття підсумків

55531 березня 2017 року в читальній залі НТБ НАУ відбулося урочисте закриття циклу науково-виховних заходів під загальною назвою «Шевченківський березень в НАУ», модераторами яких були викладачі кафедри української мови та культури. Відкрила урочистості один з ініціаторів проведення Шевченківського березня, його основний організатор старший викладач кафедри Т.М. Чухліб.

Дізнаємося більше про Т.Г. Шевченка

555У рамках відзначення «Шевченківського березня», впродовж місяця,  викладачами кафедри української мови та культури проводився конкурс студентських мультимедійних презентацій на тему «Шевченко – це народ, і, як народ, він вічно буде жити».

Лінгвокультурологія: акценти наукових пошуків молоді

5554 квітня 2017 року на базі кафедри української мови та культури відбулося засідання секції «Лінгвокультурологія» XVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Наукові перспективи та дискусії

5554 квітня 2017 року відбулося засідання секції «Психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій» у рамках ХVІІ Міжнародної конференції «Політ». Результати своїх наукових досягнень представили студенти 1-5 курсів спеціальності «Психологія».

Профорієнтація в Бучі

5555 квітня 2017 року старший викладач кафедри соціальних технологій та студентка другого курсу спеціальності «Соціальна робота» Пташник В. відвідали Бучанську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу та перевагами навчання в НАУ, а також безпосередньо за спеціальністю «Соціальна робота».

Перекладач VS Журналіст

555У межах дисципліни «Практика перекладу галузевої літератури» студенти, вивчаючи такі теми як «Переклад блоків новин», «Переклад телерепортажів» та «Переклад прес-конференцій та брифінгів», часто задаються питанням: Що спільного у журналіста і перекладача?

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве