Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Святкові вечорниці

555Вже традиційно в кінці грудня кафедра історії та документознавства влаштовує святкові вечорниці до зимових свят для усіх студентів НАУ. Так і цього року під керівництвом наставника 321 групи старшого викладача Жанни Паскал було організовано та проведено етнографічне свято в українських традиціях.

«Тиждень Різдвяних мрій» у Гуманітарному інституті!

555Упродовж 4-12 грудня 2017 року кафедра іноземної філології проводила інтерактивний проект «Тиждень Різдвяних мрій». Головна мета заходу – занурення в атмосферу різдвяних та новорічних свят, пізнання різдвяних традицій народів світу, поглиблення лінгвокультурної компетенції студентів.

Безпека для України

55511 грудня 2017 року студентки 301 групи (куратор – Струк І.В.) кафедри англійської філології та перекладу Акастьолова Катерина та Дегтярь Єлизавета стали учасниками публічної панельної дискусії «Безпека для України», яка проходила у стінах головного корпусу КНУ ім. Т. Шевченка.

Студентка гуманітарного – лауреат престижного конкурсу

55513 грудня 2017 року в м. Одеса відбулася церемонія нагороди першою премією в сфері соціальних проектів України – Social Project Awards – Оскар у соціальних проектах. 

Вітаємо ювіляра!

with-you-bouquet-20028 грудня 2017 року святкує свій славний ювілей доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна. Упродовж багатьох років трудова діяльність Тюрменко І.І. пов’язана з НАУ та нашим Інститутом.

З надією на зустріч…

55526 грудня 2017 року старшим викладачем кафедри соціальних технологій Новіковою Н.Є. було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів Лисогірскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайського району Миколаївської області.

Підводимо підсумки першого семестру

55522 грудня 2017 року доцентом кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. було проведено заключне засідання студентського наукового гуртка «Інноваційні технології в системі соціальної роботи».

Новітні технології у просторі шевченкознавства

55520 грудня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели зі студентами першого курсу наукову дискусію на тему «Новітні технології у просторі шевченкознавства». Доценти Сібрук Анастасія Володимирівна та Онуфрійчук Ганна Іванівна поставили студентам НН ІЕБ проблемні питання щодо вивчення творчості Тараса Шевченка у новітньому ракурсі.

Підступність і кохання

55517 грудня 2017 старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Акопян Т.В. разом зі своїми студентами відвідали Молодий театр, який запропонував до перегляду виставу «Підступність і кохання» за п’єсою класика  німецької літератури Фрідріха Шиллера.

Важливість впливу молодого покоління у наш час

55518 грудня 2017 року відбулася зустріч кафедри української мови та культури з Ксенією Семеновою – секретарем Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ, координатором проекту NAU HUB.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве