Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Ангар НАУ – один із найкращий засобів для засвоєння знань

55508 листопада 2017 року студенти психологи на чолі з пілотом, інструктором, планеристом викладачем кафедри авіаційної психології Спасіченком Володимиром Миколайовичем відвідали авіаційний навчальний ангар НАУ. 

Механізми посилення повноважень жінок

5556 листопада 2017 року старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. разом зі студентками 4 курсу стали учасниками круглого столу «Механізми посилення повноважень жінок та розширення участі жінок у прийнятті політичних та суспільних рішень у м. Києві», що був ініційований Громадською радою при Київській міській державній адміністрації.

Науково-педагогічне стажування

555Доценти кафедри англійської філології і перекладу Плетенецька Ю.М. та Шахновська І.І. у період із 14 серпня по 20 серпня 2017 року пройшли стажування у Люблінському науково-технологічному парку (м Люблін, Польща) за програмою «Інноваційні освітні технології: досвід Європейського Союзу та його впровадження у процес підготовки філологів».

Вичерпні відповіді для майбутніх абітурієнтів

5558 листопада 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели профорієнтаційну роботу в Промислово-економічному коледжі НАУ. З умовами вступу та особливостями навчального процесу в НАУ студентів коледжу знайомили Тетяна Чухліб і Христина Стецик.

Наш вуз – НАУ

5557 листопада 2017 року доцентом кафедри іноземної філології Кульчицьким В.І. було відвідано Ірпінську  спеціалізовану загальноосвітню школу № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов із щорічним профорієнтаційним візитом під гаслом “Наш вуз – НАУ”.

Соціоекологія

5558 листопада 2017 року студенти кафедри соціології та політології (2 курс) разом з доцентом кафедри Семенець-Орловою І.А. провели виїзне практичне заняття з дисципліни «Соціоекологія» у Музеї води в м. Києві.

З думкою про навчання в НАУ

5558 листопада 2017 року відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів НАУ зі студентами Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування. Цей коледж є одним із провідних навчальних закладів Києва і входить як структурний підрозділ до складу Національного авіаційного університету.

Відверта розмова

5553 листопада 2017 року відбулася зустріч  студентки 216 групи Горбатюк Алли з учнями 8-9 класів Смордвівської середньої  школи  І-ІІІ  ступенів  Млинівського  району  Рівненської  області. Розповідь про навчання у  вузі, про студентське життя та майбутні перспективи після завершення університету викликала значну зацікавленість школярів.

Музей

5558 листопада 2017 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна та Анпілогова Тетяна Володимирівна разом зі студентами груп 315, 111, 105, 218 Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту відвідали  Національний музей медицини.

Профорієнтаційна робота

5557 листопада 2017 року студентами нашого Інституту було  здійснено профорієнтаційний захід у спеціалізованій школі № 159 ІI-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве