Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Профорієнтація в ліцеї «Престиж»

55526 квітня 2017 року доценти кафедри філософії Кошетар Ульяна Петрівна та Сухова Надія Миколаївна з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали ліцей «Престиж» у Солом'янському районі міста Києва.

Закриття тижня психології

55527 квітня 2017 року відбулося урочисте закриття «Тижня психології в НАУ», який організувала кафедра педагогіки та психології професійної освіти. Розпочався захід вітальним словом завідувача кафедри, професора Е.В. Лузік, яка привітала усіх з успішним завершенням тижня психології та побажала студентам натхнення у здобутті професії практичного психолога.

Реформація – рух, що змінив світ

555Відповідно до указу Президента України в 2017 році наша держава разом із західним світом відзначає 500-річчя Реформації, поділяючи цінності, втілені в практичне життя в сучасних найбільш економічно розвинутих країнах – верховенство права, самоутвердження особистості, чесність, працелюбність, високу мораль та захист свободи слова.

Підкорюємо нові вершини арттерапевтичної майстерності

55525 квітня 2017 року у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М) відбулася нова яскрава зустріч студентів зі світом власних емоцій за допомогою техніки малювання на склі.

Чергова перемога студентів Гуманітарного!

55520-21 квітня 2017 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» в Одеському національному політехнічному університеті. Свої знання й уміння продемонстрували 50 учасників олімпіади з 18-ти вищих навчальних закладів України.

За крок до перемоги!

55521 квітня 2017 року у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад» (англійська мова), де студентка 4 курсу 402 групи Світлак Аліна Євгенівна достойно представила свою alma mater і посіла 4 місце.

Проблема мовної компетенції в галузі авіації

55520 квітня 2017 року під час проведення XII Всесвітньої науково-практичної конференції «Авіа-2017» відбулося засідання секції 37 «Мовна підготовка фахівців авіаційної галузі». Керівник секції – професор О. В. Ковтун, секретар – доцент Т. Г. Семигінівська.

Твоє майбутнє у твоїх руках

55526 квітня 2017 року до «Тижня психології в НАУ», який організувала кафедра педагогіки та психології професійної освіти, завітала кандидат педагогічних наук, доцент, бізнес-тренер, коуч ICF Світлана Романова, яка провела майстер-клас для студентів-майбутніх практичних психологів «Проактивність в роботі з клієнтами».

Кожен психолог – актор і кожен актор – психолог

55525 квітня 2017 року в рамках проведення «Тижня психології в НАУ» на Площі Знань НАУ та в приміщенні НТБ НАУ співробітники лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти провели тренінг психотілесного розвитку лідерських якостей за системою К.С. Станіславського для студентів спеціалізації «Практична психологія».

Розширення горизонтів профорієнтаційної роботи

55520 квітня 2017 року викладач кафедри історії та документознавства Кондрашевська Ю.П. відвідала ярмарку професій, яка проходила на базі Броварського міськрайонного центру зайнятості, де провела профорієнтаційну роботу серед випускників середніх загальноосвітніх шкіл міста Бровари та Броварського району.

Тиждень психології в НАУ триває!

55524 квітня 2017 року відбулася низка заходів у рамках проведення «Тижня психології в НАУ».

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве