Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вічна пам'ять

345345З великим сумом повідомляємо що
7 травня 2018 року на сорок третьому році пішла з життя
наша колега, майстерний педагог, науковець, чуйна людина

Світлана Володимирівна СОРОКА
(09.04.1976-07.05.2018)

Вона пішла натрудженою ходою у Вічність…

Останні роки працювала старшим викладачем кафедри
іноземних мов і прикладної лінгвістики.
Завдяки людським якостям, знанням та професійному досвіду 
Світлана Володимирівна користувалась великою повагою 
серед колег, співробітників і студентів.

У наших серцях Вона залишиться щирою, 
енергійною людиною та доброю подругою.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям
щодо тяжкої втрати. Сумуємо разом з вами.
Світла пам'ять чудовій людині.

Колектив НН ГМІ

Гуманітарний дискурс мультикультурного дискурсу: підсумки

55527 квітня 2018 року відбулося закриття Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація». 

Потрійна перемога на Міжнародному конкурсі з перекладу

55520 квітня 2018 року студенти спеціальності «Філологія» взяли участь у ІІ Міжнародному студентському конкурсі «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу», який відбувся на базі кафедри філософії мови, порівняльного мовознавства та перекладу факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Індивідуальність у психологічних вимірах

55524-25 квітня 2018 року відбувалася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій», організацію та проведення якої здійснено колективом кафедри авіаційної психології на чолі з завідувачем кафедри доктором психологічних наук професором Помиткіною Л.В.

Фінішував «Тиждень психології в НАУ»

55526 квітня відбулося урочисте закриття освітньо-виховного проекту «Тиждень психології в НАУ», організатором якого була кафедра педагогіки та психології професійної освіти. Завершальним етапом низки заходів став психологічний квест, у якому взяли участь студенти І-ІІІ курсів – майбутні практичні психологи.

Як стати успішним тренером

55525 квітня 2018 року в рамках «Тижня психології в НАУ», який проводить кафедра педагогіки та психології професійної освіти, відбулася низка заходів: майстер-клас «Як стати успішним тренером»; психологічна гра «квітка життя» та тренінг «зміна ролей».

Нові віхи обдарованої студентської молоді

55525-26 квітня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність».

Вітаємо переможців змагань з легкої атлетики

55525 квітня 2018 року колективом кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки на стадіоні спортивного комплексу Університету були проведені змагання з легкої атлетики з бігу на 100 метрів за програмою Універсіади НАУ 2017-2018 н.р. – головний суддя змагань майстер спорту, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Фотинюк В.Г.

Культурно-цивілізаційний вимір євроатлантичної інтеграції

55525 квітня 2018 року викладачі кафедри філософії М.А Абисова, Скиба І.П., Шоріна Т.Г. в рамках виховного заходу провели тематичну бесіду зі студентами «Культурно-цивілізаційний вимір євроатлантичної інтеграції».

Актуальні проблеми іншомовної підготовки фахівців

55525 квітня 2018 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Гурська О.О. і Теремінко Л.Г. разом із завідувачем кафедри педагогіки та психології професійної освіти, професором Лузік Е.В. взяли участь у роботі щорічного міжвузівського науково-методичного семінару «Актуальні проблеми іншомовної підготовки фахівців у сфері національної безпеки».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве