Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Знайомство з майбутніми абітурієнтами

555Кафедра історії та документознавства постійно дбає про наповнення великої студентської сім’ї НАУ новим поповненням. Початок цього літа ознаменувався проведенням відкритої лекції із десятикласниками з різних регіонів України, оскільки вже за рік вони перейдуть у розряд вступників до вищої школи і роботу з їх спрямування до нашого університету потрібно проводити заздалегідь.

Зелена миля

5551 червня 2018 року на мальовничому Трухановому острові, за патронатом Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий забіг «Зелена миля 2018». Загалом у спортивному святі взяли участь більш ніж 900 студентів та викладачів ЗВО Києва.

Вулицями давнього Подолу

5551 червня 2018 року студенти-документознавці ДК 121 з наставником Халецькою Л.П. відвідали екскурсію, присвячену сторінкам історії нашого славного міста Києва й однієї з його найдавніших частин – Подолу. До екскурсійної групи приєдналися студенти-документознавці четвертого курсу, а також студенти 151 групи НН ІІДС.

Зустріч з работодавцями

55531 травня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась зустріч студентів-випускників з Олександром Метелкіним, CEO Київського філіалу міжнародної компанії SovaMax Trading Gmbh, яка є експертом на європейському ринку постачання оригінальних витратних матеріалів для принтерів, факсів, копіювальних пристроїв та іншого обладнання.

Серед науковців Львова

55521-23 травня 2018 року доцент кафедри філософії, кандидат філософських наук О.А. Матюхіна стала учасником XXVIII Міжнародної наукової конференції «Історія релігій в Україні», яка відбулася у Львові.

Зустріч з абітурієнтами

55528 травня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Тетяна Шульга провела профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів гімназії №179 Голосіївського району міста Києва. Під час зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про структуру університету та його підрозділи, напрями підготовки фахівців, умови вступу та перелік конкурсних предметів.

День Києва на ВДНХ

55526-28 травня 2018 року на території Національного Експоцентру проходили урочистості присвячені Дню Києва. Під час святкування відбулися різноманітні спортивні змагання та виступи. З показовими виступами була запрошена збірна команда НАУ зі спортивної аеробіки (старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ Оргєєва С.В.)

Пролунав останній дзвоник

55530 травня 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Світлана Харицька та Наталія Березнікова побували на святі останнього дзвоника у у спеціалізованій школі № 76 з поглибленим вивченням української мови та літератури, ім Олеся Гончара.

Екскурсія «Арсенал. Вхід з двору»

55528 травня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко та І.Г. Шаповал разом зі студентами 211 СЛ групи стали учасниками екскурсії, організованої Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький арсенал» «Арсенал. Вхід з двору».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве