Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Встановлюємо міжуніверситетські наукові контакти

5558 листопада 2017 року в рамках проекту міжвишівського співробітництва з Державним університетом телекомунікацій та кафедрою соціології та політології НН ГМІ було проведено засідання наукової лабораторії з візуальної аналітики та соціології візуального символізму.

Наша мова – наша гідність!

5559 листопада 2017 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулося святкування Дня української писемності та мови за участі студентів спеціалізації «Практична психологія».

«Ну що б, здавалося слова…»

5558 листопада 2017 року старший викладач кафедри української мови та культури Тетяна Михайлівна Чухліб провела чергове засідання студентської «Літературної вітальні», яке було приурочено до Дня української писемності та мови.

Мова як символ нашої єдності

5557 листопада 2017 року у стінах Національного авіаційного університету відбулося урочисте відкриття Днів української писемності та мови. Урочистості провели викладачі кафедри української мови та культури. Тема заходу: «Мовне середовище в концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді».

Практичні психологи обговорили сімейні цінності

5557 листопада 2017 року завідувач лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти М. Патруль  разом зі студентами другого курсу спеціалізації «Практична психологія» стали учасниками публічної лекції «(Не)змінна сім’я у мінливому світі».

Ангар НАУ – один із найкращий засобів для засвоєння знань

55508 листопада 2017 року студенти психологи на чолі з пілотом, інструктором, планеристом викладачем кафедри авіаційної психології Спасіченком Володимиром Миколайовичем відвідали авіаційний навчальний ангар НАУ. 

Механізми посилення повноважень жінок

5556 листопада 2017 року старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. разом зі студентками 4 курсу стали учасниками круглого столу «Механізми посилення повноважень жінок та розширення участі жінок у прийнятті політичних та суспільних рішень у м. Києві», що був ініційований Громадською радою при Київській міській державній адміністрації.

Науково-педагогічне стажування

555Доценти кафедри англійської філології і перекладу Плетенецька Ю.М. та Шахновська І.І. у період із 14 серпня по 20 серпня 2017 року пройшли стажування у Люблінському науково-технологічному парку (м Люблін, Польща) за програмою «Інноваційні освітні технології: досвід Європейського Союзу та його впровадження у процес підготовки філологів».

Вичерпні відповіді для майбутніх абітурієнтів

5558 листопада 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели профорієнтаційну роботу в Промислово-економічному коледжі НАУ. З умовами вступу та особливостями навчального процесу в НАУ студентів коледжу знайомили Тетяна Чухліб і Христина Стецик.

Наш вуз – НАУ

5557 листопада 2017 року доцентом кафедри іноземної філології Кульчицьким В.І. було відвідано Ірпінську  спеціалізовану загальноосвітню школу № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов із щорічним профорієнтаційним візитом під гаслом “Наш вуз – НАУ”.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве