Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Зустріч із працівниками видавництва Dinternal Education

55518 січня 2018 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбулася зустріч із працівниками видавництва Dinternal Education. Завданням компанії є методична підтримка  викладачів, літературне забезпечення, що розроблено разом із компанією ВВС, різноманітні сучасні книги, on-line розробки, тестування рівня володіння англійською мовою тощо.

Інформуємо про спеціальності в НАУ

55516 січня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури доценти Т.М. Дячук, Л.А. Добровольська та викладач Л.І. Сидоренко разом із  студентами І курсу НН ІАП ФВП відвідали ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів у с. Бужани Горохівського району Волинської області.

На допомогу майбутнім абітурієнтам

55518 січня 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики провели перші у новому навчальному семестрі профорієнтаційні заходи. Доцент кафедри Віра Базова відвідала спеціалізовану школу № 44 з поглибленим вивченням англійської мови, а старший викладач Галина Білоконь побувала у ЗОШ № 161 Солом’янського району м. Києва.

Профорієнтація в новорічні свята

55515 січня 2018 року у рамках здійснення профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Г.В. Бабій відвідала загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 міста Старокостянтинів Хмельницької області.

У Новий рік з вірою, надією та любов’ю

555Колектив кафедри англійської філології і перекладу влаштував святкові проводи новорічних і різдвяних свят колядками та щедрівками. Напередодні останнього великого новорічного свята, Водохреща, дирекція та працівники кафедр інституту згадали давній український звичай різдвяних обходів із величаннями та побажаннями господарю і його родині щастя, добра та злагоди.

Міжнародний симпозіум: березень-квітень 2018 року

ГМИ. ЗАГОТОВКАШановні колеги, дорогі друзі, молоді вчені, студенти! Навчально-науковий гуманітарний інститут має честь запросити вас до участі в І Міжнародному симпозіумі «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація». Присвячений 85-річчю Університету та 15-річчю Інституту, Симпозіум об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування наукового дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах сучасного глобалізованого соціуму.

Ялинка милосердя

55520 грудня 2017 року у рамках акції «Різдвяні мрії» студенти нашого інституту гостинно приймали голову молодіжної волонтерської організації «СПОК» із Віфлеємським вогнем. Це добра традиція, спрямована на залучення небайдужих до добра, миру та милосердя, яку вже кілька років проводить відділ по роботі зі студентами НН ГМІ, приєднуючись до Міжнародної акції «Вогонь миру».

Святкові вечорниці

555Вже традиційно в кінці грудня кафедра історії та документознавства влаштовує святкові вечорниці до зимових свят для усіх студентів НАУ. Так і цього року під керівництвом наставника 321 групи старшого викладача Жанни Паскал було організовано та проведено етнографічне свято в українських традиціях.

«Тиждень Різдвяних мрій» у Гуманітарному інституті!

555Упродовж 4-12 грудня 2017 року кафедра іноземної філології проводила інтерактивний проект «Тиждень Різдвяних мрій». Головна мета заходу – занурення в атмосферу різдвяних та новорічних свят, пізнання різдвяних традицій народів світу, поглиблення лінгвокультурної компетенції студентів.

Безпека для України

55511 грудня 2017 року студентки 301 групи (куратор – Струк І.В.) кафедри англійської філології та перекладу Акастьолова Катерина та Дегтярь Єлизавета стали учасниками публічної панельної дискусії «Безпека для України», яка проходила у стінах головного корпусу КНУ ім. Т. Шевченка.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве