Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Важливий крок у доросле життя

5556 липня 2017 на кафедрі соціології та політології відбувся урочистий захід з нагоди випуску студентів 4 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності «Соціологія». Теплі слова з найкращими побажаннями випускникам прозвучали від директора Інституту А.Г. Гудманяна, завідувача кафедри О.А. Хомерікі, наставника групи І.Г. Шаповал, викладачів і батьків.

Незламність духу

5553 липня 2017 року в м. Києві відбулося нагородження Всеукраїнським об’єднання «Країна» громадян, які не є байдужими до проблем на Сході України і долучаються до благодійних акцій на підтримку воїнів АТО. За представленням підрозділу військових капеланів ЗСУ медаллю «За незламність духу» нагороджено доцента кафедри історії та документознавста С.В. Литвинську.

Економіка знань в сучасній глобалізації – 2017

55530 червня – 1 липня 2017 року відбулася ІІ Міжнародна конференція з актуальних проблем економіки знань в сучасному глобалізованому світі, яку було організовано Інститутом досліджень економічних і соціальних проблем глобалізації та факультетом бізнесу та технологій Європейського університету в  Тбілісі.

До уваги студентів: академічний рейтинг

555Загальний рейтинг студентів НН ГМІ за результатами
літньої заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р. (завантажити...)

Рейтинг студентів-бюджетників НН ГМІ за результатами
літньої заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р. (завантажити...)

Випускникам відкриті двері

5554 липня 2017 року дирекція Інституту та викладачі кафедри авіаційної психології урочисто привітали випускників спеціальності «Психологія» з отриманням дипломів про вищу освіту. Ця хвилююча подія була наповнена і радістю нових можливостей , і сумом розлуки. Будемо вірити, що всі теплі слова і побажання здійсняться на особистому та професійному шляху психологів.

Пишаємося успіхами наших студентів

555Протягом навчання кожний студент прагне реалізувати власний потенціал у різних напрямах обраної професійної діяльності. Більшість обирає самостійний шлях реалізації, але обов’язково продуктивний. Так, студентка 5 курсу ОС «Магістр» Клюзко Катерина разом з учасниками делегації з України стала учасником молодіжного форуму німецької молоді (ВDKJ) у м. Альтенберг (Німеччина).

Обмін досвідом з закордонними колегами

5553 липня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури зустрілися з доцентом, викладачем Бінгьольського університету Турецької Республіки Касимом Татлилиоглу, який завітав на кафедру.

До уваги вступників на PhD програми (аспірантура)

555Шановні здобувачі! Вступний екзамен в аспірантуру НАУ з англійської мови для всіх спеціальностей відбудеться 6 липня 2017 року о 9.00 в ауд. 8.1412 (корпус 8, кафедра англійської філології і перекладу).

Філологи долають SCOPUS

555Україна, на жаль, не має фахових наукових видань з філологічних наук, що індексуються в міжнародній наукометричній базі Scopus. Та й за кордоном таких видань небагато. Тому кожна публікація наших колег у науковому журналі, що індексується в Scopus, є вагомим науковим досягненням. Сьогодні маємо нагоду привітати доцента кафедри англійської філології і перекладу С.Г. Шурму.

На крилах творчості

555З 27 червня по 3 липня 2017 року на Миколаївщині проходив ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека». В межах фестивалю щороку для освітян працює Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості».

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве