Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Стратегія якості в освіти і промисловості

555Завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лузік Е.В. та заступник директора НН АКІ Ладогубець Н.В. в рамках XIV міжнародної конференції «Стратегія якості в освіти і промисловості» (м. Варна, Болгарія) взяли участь у зустрічі з ректором Технічного університету м. Варна Росеном Василевим та проректорами цього університету.

Філософія для «Літньої школи-2018»: дотепно та цікаво!

5555 червня 2018 року за розкладом роботи в університеті «Літньої школи» кафедра філософії провела свій освітній та профорієнтаційний захід «Скарби світової філософської мудрості». Модератори зустрічі – доценти кафедри М. Абисова та Т. Шоріна.

До 100-річчя німецько-українських відносин

555З 31 травня по 2 червня 2018 року відбулася міжнародна наукова конференція: «Україна та Німеччина: міждержавні відносини в 1918-1924 рр.», яка проводилася за підтримки МЗС України, Фонду Ганса Зайделя в Україні, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Сіверського інституту регіональних досліджень та інших установ.

Волонтерський рух в дії!

555Викладачі та студенти впродовж останніх 7 років опікуються Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва та проводять зустрічі для спілкування з дітьми, надання їм допомоги у формуванні навичок перебування у соціумі.

Знайомство з майбутніми абітурієнтами

555Кафедра історії та документознавства постійно дбає про наповнення великої студентської сім’ї НАУ новим поповненням. Початок цього літа ознаменувався проведенням відкритої лекції із десятикласниками з різних регіонів України, оскільки вже за рік вони перейдуть у розряд вступників до вищої школи і роботу з їх спрямування до нашого університету потрібно проводити заздалегідь.

Зелена миля

5551 червня 2018 року на мальовничому Трухановому острові, за патронатом Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий забіг «Зелена миля 2018». Загалом у спортивному святі взяли участь більш ніж 900 студентів та викладачів ЗВО Києва.

Вулицями давнього Подолу

5551 червня 2018 року студенти-документознавці ДК 121 з наставником Халецькою Л.П. відвідали екскурсію, присвячену сторінкам історії нашого славного міста Києва й однієї з його найдавніших частин – Подолу. До екскурсійної групи приєдналися студенти-документознавці четвертого курсу, а також студенти 151 групи НН ІІДС.

Зустріч з работодавцями

55531 травня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась зустріч студентів-випускників з Олександром Метелкіним, CEO Київського філіалу міжнародної компанії SovaMax Trading Gmbh, яка є експертом на європейському ринку постачання оригінальних витратних матеріалів для принтерів, факсів, копіювальних пристроїв та іншого обладнання.

Серед науковців Львова

55521-23 травня 2018 року доцент кафедри філософії, кандидат філософських наук О.А. Матюхіна стала учасником XXVIII Міжнародної наукової конференції «Історія релігій в Україні», яка відбулася у Львові.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве