Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Сезон футзалу у НАУ

55527-28 вересня 2018 року у спорткомплексі НАУ відбулось відкриття футбольного сезону. У змаганнях на «Кубок Співдружності» брали участь студенти іноземних земляцтв Національного авіаційного університету та представники першої збірної НАУ з футзалу (головний суддя – старший викладач НН ГМІ Дейнеко І.В.).  

Інтелектуали філології

5551 жовтня 2018 року доцент Рудіна М.В. і старший викладач Білоус Н.П. кафедри англійської філології і перекладу в рамках святкування Тижня англійської мови в НАУ провели інтерактивну гру «Поле чудес» для студентів спеціальності «Філологія».

Надихайся мріями!

5552 жовтня 2018 року кафедра авіаційної психології проводила майстер-клас психологічного коучингу з практичної психології «Надихайся мріями». Ведучим тренером була психолог кафедри Шмід Оксана Володимирівна, яка є Міжнародним коуч-тренером та щороку бере участь у конкурсах коучів і психотерапевтів у різних країнах світу.

Толерантність як складова демократичного суспільства

5554 жовтня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Неля Грищенко та Ірина Шаповал разом зі студентами-соціологами стали учасниками лекції завідувача відділом методології і методів соціології Інституту соціології, члена-кореспондента НАН України Євгена Івановича Головахи на тему: «Толерантність як невід'ємна складова демократичного суспільства».

Воркшоп для перекладачів в Американському домі

5552 жовтня 2018 року студенти 3-4 курсів спеціальності 035 «Філологія» разом із старшим викладачем кафедри англійської філології і перекладу НН ГМІ І.В. Струк стали учасникам воркшопу на тему «Tech Assistance: Simultaneous Interpretation». Захід проводився у передовому центрі американської культури, освіти й інформації про США в Україні – America House Kyiv.

Вітаємо переможців конкурсу!

55526 вересня 2018 року за ініціативою кафедри англійської філології і перекладу відбувся традиційний конкурс на кращий поетичний переклад. Такі конкурси організовуються кафедрою з метою підвищення престижу професії перекладача та популяризації іноземної мови як засобу міжособистісного та міжкультурного спілкування.

Наступність у навчанні: коледж – університет

5551 жовтня 2018 року доцент кафедри філософії Ороховська Людмила Анатоліївна провела профорієнтаційну зустріч з випускниками Коледжу інженерії та управління.

Святкування Дня вчителя

5554 жовтня 2018 року науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики було запрошено прийняти участь у розважальному заході на території НСК «Олімпійський» з нагоди святкування Дня вчителя.

І знову демократія?!

5555 жовтня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко та І.Г. Шаповал разом зі студентами 111 курсу СЛ групи ознайомились з експозиціями у Міжнародному центрі сучасного мистецтва XXI сторіччя PinchukArtCentre.

Волонтерство на ІV Освітньому фестивалі «Арсенал ідей»

555Протягом 26-30 вересня 2018 року старший викладач кафедри соціології та політології Грищенко Неля Іванівна разом зі студентами-соціологами першого курсу, груп СЛ 111 та СЛ 112, в якості волонтерів брали участь у ІV Освітньому фестивалі «Арсенал ідей», який проходить щорічно в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

У пошуках історичної правди

55526 та 27 вересня 2018 року в м. Одеса, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Українського інституту національної пам’яті, відбувся науково-практичний семінар для учителів і викладачів історії і краєзнавства, громадських діячів, освітян на тему: «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве