Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Конкурс письмового перекладу

5555 грудня 2017 року кафедрою іноземної філології в рамках проведення «Тижня різдвяних мрій» студенти I-V курсів Інституту взяли участь у конкурсі письмових перекладів, який був присвячений святкуванню Різдва у європейських країнах.

І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

5556 грудня 2017 року на кафедрі соціальних технологій було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота».

Святий Миколай зближує колег

5556 грудня 2017 року викладач кафедри іноземної філології Сабітова Алла Павлівна була присутня на засіданні Товариства німецької мови, що відбулося в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наша сила і міць

5556 грудня 2017 року, у рамках виконання плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання молоді, кафедра української мови та культури провела до Дня Збройних Сил України виховний захід «Ніхто нас більше не покорить, бо сила є твоя й моя». Участь у заході взяли студенти різних інститутів НАУ.

Сленг у молодіжному середовищі

5556 грудня 2017 року на базі кафедри української мови та культури відбувся науково-популярний захід «Сленг як мовне явище в молодіжному середовищі», у якому взяли активну участь студенти як гуманітарних, так і технічних спеціальностей.

Снайпер столиці

5555 грудня на базі 101-ї бригади Збройних сил України відбулися військово-спортивні змагання зі стрільби з автомата "Снайпер столиці" серед збірних команд ВНЗ м. Києва. Змагання проводилися за підтримки МОН Київським міським військовим комісаріатом та Київською організацією сприяння оборони України.

Мислимо соціологічно, мислимо про метро

5555 грудня 2017 року відбулися треті збори студентського гуртка «Простір культурних кодів» кафедри соціології та політології, на якому були присутні керівник гуртка кандидат соціологічних наук, викладач Тащенко А. Ю. та студенти-соціологи 2-го курсу.

Філософськими стежками Сковороди

55529 листопада 2017 року студенти Національного авіаційного університету та викладач кафедри української мови та культури Стецик Х.М. були запрошені до Національного музею літератури на літературно-мистецький вечір «Сад божественних пісень», присвячений 295-річчю від дня народження Григорія Сковороди.

Учні отримують інформацію НАУ

55530 листопада 2017 року викладач кафедри української мови та культури Христина Миколаївна Стецик відвідала Конотопську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14, де знайомила майбутніх абітурієнтів з умовами вступу та особливостями навчання в Національному авіаційному університеті.

Обговорення перспектив навчання

5551 грудня 2017 року доцент кафедри української мови та культури Анастасія Володимирівна Сібрук з профорієнтаційною метою відвідала одну зі шкіл Сумської області – Спаську ЗОШ І-ІІІ ст.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве