Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Психологічні технології в БІЗНЕСІ

555Все частіше міжнародні бізнес-компанії беруть на роботу ПСИХОЛОГІВ! Психолог у бізнесі? Хто він? Займається безпосереднім виробництвом? Ні! Це людина, яку називають – ДУШЕЮ КОМПАНІЇ!

НАУ святкує Міжнародний день Архівів

5557 червня 2018 року відбувся виїзд викладачів та студентів І-ІІІ курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри історії та документознавства до Державного архіву Київської області. Професійних архівістів, студентів та викладачів об’єднала визначна подія – святкування Міжнародного дня архівів.

Візуалізація епохи Голодомору

5554-6 червня 2018 року доцент кафедри історії та документознавства Наталія Бем стала учасником Міжнародного наукового симпозіуму «Візуалізація епохи Голодомору: джерела, наративи, контексти», організованого Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) під керівництвом докторки історичних наук Людмили Гриневич.

Гуманітарний інститут отримав Патент на корисну модель

5557 червня 2018 року на засіданні кафедри соціальних технологій завідувач кафедри, професор Котикова О.М. вручила Патент на корисну модель «Пристрій для роботи з восьми кольоровим тестом Люшера» доценту кафедри Блінову О.А.

Стратегія якості в освіти і промисловості

555Завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лузік Е.В. та заступник директора НН АКІ Ладогубець Н.В. в рамках XIV міжнародної конференції «Стратегія якості в освіти і промисловості» (м. Варна, Болгарія) взяли участь у зустрічі з ректором Технічного університету м. Варна Росеном Василевим та проректорами цього університету.

Філософія для «Літньої школи-2018»: дотепно та цікаво!

5555 червня 2018 року за розкладом роботи в університеті «Літньої школи» кафедра філософії провела свій освітній та профорієнтаційний захід «Скарби світової філософської мудрості». Модератори зустрічі – доценти кафедри М. Абисова та Т. Шоріна.

До 100-річчя німецько-українських відносин

555З 31 травня по 2 червня 2018 року відбулася міжнародна наукова конференція: «Україна та Німеччина: міждержавні відносини в 1918-1924 рр.», яка проводилася за підтримки МЗС України, Фонду Ганса Зайделя в Україні, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Сіверського інституту регіональних досліджень та інших установ.

Волонтерський рух в дії!

555Викладачі та студенти впродовж останніх 7 років опікуються Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва та проводять зустрічі для спілкування з дітьми, надання їм допомоги у формуванні навичок перебування у соціумі.

Знайомство з майбутніми абітурієнтами

555Кафедра історії та документознавства постійно дбає про наповнення великої студентської сім’ї НАУ новим поповненням. Початок цього літа ознаменувався проведенням відкритої лекції із десятикласниками з різних регіонів України, оскільки вже за рік вони перейдуть у розряд вступників до вищої школи і роботу з їх спрямування до нашого університету потрібно проводити заздалегідь.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве