Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Виховні заходи: вересень-жовтень

news
Осінь упевнено зайняла свої позиції. Вранішня прохолода, раптовий дощ, шелест листя під ногами - все це її прикметні ознаки. У цей час кожен з нас потребує особливої уваги і підтримки. Усвідомлюючи небезпеку осінньої меланхолії, Гуманітарний інститут пропонує Вам прийняти участь у цікавих творчих заходах.

Посвята першокурсників: студрада-рімейк!

00001311Запис у щоденнику першокурсника. 22 день навчання. Майже не блукаю по університету. В ліфт, як і раніше, старшаки не впускають. Пропонують займатися фізкультурою, при цьому перешіптуються і якось дивно посміхаються. Був у бібліотеці - набрав книг з невідомими назвами і таємним змістом. Запізнився на пару. Мабуть, викладач мене запам'ятав. Відчуваю, що отримаю двійку. Сумую за шкільними роками. Ще кілька місяців тому першокласники розступалися в буфеті, а восьмикласники радо пригощали пиріжками. Невже це кінець?

21 вересня - Міжнародний День Миру!

1261274979260У кожного з нас є рідні, близькі, знайомі, які свого часу доторкнулися до жаху війни. Старше покоління пам'ятає бомбардування Києва, Одеси, Харкова, Москви, героїчну оборону Севастополя, облогу і голод Ленінграду. Наші батьки доторкнулися до пекла війни в Афганістані, відчули безвихідь Карибської кризи. Сьогодні ми живемо у відносно стійкому світі. Наша держава покладає усіх зусиль, щоб для наших громадян уроки війни назавжди залишилися в історії. І це - наша спільна - загальнолюдська, історична перемога, наша головна цінність і турбота. Адже, підтримка миру - непросте завдання. Недаремно Римський Клуб відніс проблему війни і миру до однієї з глобальних проблем сучасності. Але чи вміємо ми берегти мир? Чи усвідомлюємо ту ціну, яку за нього заплатили наші діди і прадіди? Чи маємо ми майбутнє без миру?

Гуманітарний інститут: якість гарантовано!

01З 13 по 16 вересня 2011 року наш університет проходив ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. Основна мета аудиту - встановити відповідність освітнього і наукового процесів високим міжнародним вимогам. Аудит здійснювали  провідні спеціалісти міжнародної групи Bureau Veritas Certification, заснованої ще 1828 року.

16 вересня 2011 року Гуманітарний інститут мав нагоду продемонструвати результати своєї діяльності за останні три роки та пройти перевірку на відповідність стандартам з якості надання освітніх послуг. Провівши кропітку роботу з вивчення документів, проаналізувавши результати освітнього, виховного, науково-дослідного і науково-методичного процесів, оглянувши аудиторії, поспілкувавшись зі студентами і викладачами, міжнародні аудитори дійшли до висновку: Гуманітарний інститут відповідає усім вимогам стандарту ISO 9001:2008 і здатен повною мірою реалізовувати Політику університету з якості та забезпечувати замовників і споживачів якісними освітніми й науковими послугами.

Від свого імені хочу висловити вам, шановні викладачі та співробітники інституту, щиру подяку! Ваша невтомна, творча і кропітка праця - запорука успішності Гуманітарного інституту, його найвища цінність і предмет гордості. Маю честь і надалі працювати поряд з вами на благо нашого рідного Національного авіаційного університету.

Директор Гуманітарного інституту А.Г. Гудманян

Вчена рада Гуманітарного інституту

news
14 вересня 2011 року в ауд. 8.803 відбулося перше в новому навчальному році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Одним із ключових питань, винесених на обговорення Вченої ради, був аналіз результатів роботи приймальної комісії.

Слово до першокурсників!

IMG_18267 вересня в Актовій залі Національного авіаційного університету відбулася лекція директора Гуманітарного інституту для студентів першого курсу. Подібні заходи вже стали традиційними в нашому університеті, але, тим не менш, кожного разу вони є хвилюючими, сповненими цікавих запитань, відкритого і щирого спілкування адміністрації, кураторів і викладачів з новими членами нашої авіаційної родини.

Майбутнє творять далекоглядні! Три роки зі СМЯ

ISO90011За наказом ректора №72/од з 1 вересня 2008 року в Національному авіаційному університеті впроваджено Систему менеджменту якості, більш відому як ISO 9001. Минули три роки і ми можемо підвести певні підсумки. Оптимізовано систему документообігу, вироблені чіткі критерії якості освітніх послуг, перероблено навчальні програми, стандартизовано методики, підвищено усвідомлення відповідальності. Безумовно, як і кожне нове явище, що впливає на трансформацію усталених відносин та форм роботи, система менеджменту якості теж зіштовхнулася з деякими труднощами впровадження на початкових етапах.

Сьогодні кожен керівник, викладач, співробітник розуміє, що СМЯ освіти - це зручний і ефективний механізм самоконтролю. Він дає змогу миттєво фіксувати проблемні місця освітнього процесу та оперативно здійснювати їх кореляцію. І, що найголовніше, система менеджменту якості - це інструмент, завдяки якому організація адаптується до конкретної економічної ситуації і еволюціонує разом із суспільством, відповідаючи його запитам, тенденціям і перспективам.

Осінь! Подих душі

3340276_11fc9dc8Ось і прийшла осінь! Минули літні канікули, море, сонце, безтурботні дні та нічні дискотеки. Сьогодні - ми за партами і комп'ютерами, з підручниками і конспектами лекцій, в офісах, марштурках, метро. І не раз, згадуючи літні пригоди, ловиш себе на думці - "ну яке ж це свято - 1 вересня?" Попереду холодні ранки, тривалі дощі, короткі дні і довгі сумні вечори. Але саме осінь дарує нам нові знайомства, відкриття і знання. Вона розкриває в нашій душі щось потаємне, душевне, "своє". Гострішими стають відчуття, теплішають почуття, зростає бажання пригорнутися до близької людини, сказати добре слово незнайомцеві.

De brevitate vitae! Вітаємо першокурсників!

P8300045


Останнього літнього дня Гуманітарний інститут Національного авіаційного університету вітає студентів першого курсу.

Урочисте зібрання стало символічним рубіконом для 226 вчорашніх школярів і абітурієнтів та ознаменувало їх входження до студентського братства, до дорослого самостійного життя. Бути студентом - означає бути відповідальним, щирим, цілеспрямованим, свідомим своєї мети і принципів.

 

 

Вітаємо з новим навчальним роком

43531212_1241699049_school
1 вересня - День Знань!

Усіх колег, аспірантів, магістрантів, студентів вітаємо з початком нового 2011-2012 навчального року. Сподіваємось, цей рік принесе вам багато цікавих зустрічей, нових знань і корисних відкриттів.

 

До нас йде осінь!

be_my_autumn_by_cat_woman_amy

 

Через кілька днів ми зустрічатимемо золоту, найромантичнішу, відриту до почуттів, зізнань і сподівань пору року. Тож давайте проведемо тепле, щире, сповнене кохання, подорожей, звабливих поглядів літо. Гуманітарний інститут дарує своїм студентам і співробітникам кращі літні мелодії.

 

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве