Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Інформаційні комунікації у фокусі наукових розвідок

5554 квітня 2018 року в межах XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедрою історії та документознавства було проведено засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі».

«Шевченківський березень в НАУ»: підбиття підсумків

55530 березня 2018 року відбулося урочисте закриття циклу науково-навчальних заходів під загальною назвою «Шевченківський березень в НАУ», організатором яких була кафедра української мови та культури. Високо оцінила спільну роботу викладачів кафедри зі студентами у своєму виступі проректор з навчальної та виховної роботи, професор Т.В. Іванова.

Актуальні проблеми сучасного філософського знання

5553 квітня 2018 року в межах ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела засідання секції «Актуальні проблеми сучасного філософського знання». З вітальним словом до учасників конференції звернулася Голова оргкомітету секції завідувач кафедри філософії, професор Л.Г. Дротянко.

Чи заговорить НАУ англійською?

55530 березня 2018 року доцент кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталя Глушаниця та ст. викладач Наталя Березнікова брали участь в науково-практичній конференції «Запровадження моделі blended learning для навчання англійської мови у навчальних закладах м. Києва», що відбулась в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Стажування в Лондоні

555Студентка кафедри англійської філології і перекладу Ліна Трохимець у період із 19 березня по 23 березня 2018 року пройшла стажування в мовній школі «The English Studio Language School» (м. Лондон, Англія).

Профорієнтація без меж…

555А щоб діти не сумували на весняних канікулах і проводили час із користю, доцентом кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. було проведено (впродовж усього тижня канікул) індивідуальні профорієнтаційні заходи з учнями Бучанських шкіл віком від 7 до 16 років.

Політ 2018: Сучасні проблеми суспільства

5554 квітня 2018 року в рамках ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулось засідання секції кафедри соціології та політології «Сучасні проблеми суспільства».

Поглиблюємо співпрацю

555Кафедра іноземної філології в особі завідувача кафедри Олена Ковтун та аспіранта Тетяни Гармаш упродовж років тісно співпрацює зі спеціалізованою школою № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва.

Ділове спілкування в Інтернет-мережі

5554 квітня 2018 року у рамках XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Політ. Сучасні проблеми людства» відбулося засідання студентського молодіжного гуртка «Молодіжна ініціатива». 

Запрошуємо випускників до навчання у НАУ!

5554 квітня 2018 року викладачі кафедри філософії Кошетар У.П. та Сухова Н.М з профорієнтаційною метою відвідали середню загальноосвітню школу № 46 м. Києва. Викладачі зустрілися з учнівською молоддю випускових класів за сприянням вчителя математики та інформатики цієї школи – Поторочої Ольги Миколаївни, у минулому студентки нашого університету.

Запорука успішної вступної кампанії – профорієнтація!

5553 квітня 2018 року доценти кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Леся Конопляник та Світлана Харицька провели профорієнтаційну роботу у спеціалізованій школі № 159 з поглибленим вивченням англійської мови.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве