Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Де злагода, там – перемога!

5551 жовтня 2018 року в нашому інституті відбулися тестування та співбесіда лідерів студентського самоврядування зі студентами, які бажають брати активну участь у житті університету та підвищенні творчої активності молодого покоління.

Філологи вдосконалюють акторську майстерність!

5551 жовтня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу в рамках тижня англійської мови і перекладу відбувся традиційний конкурс «Драма». Учасники, представники 7 груп різних курсів спеціальності «Філологія» могли обрати будь-який твір британської чи американської літератури та кіно та продемонструвати своє режисерське прочитання обраної п’єси.

Професія понад усе

55528 вересня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу в рамках Тижня англійської мови і перекладу, присвяченого Всесвітньому дню перекладача, відбувся студентський конкурс «Відеопрезентація моєї спеціальності».

Долучається до вивчення Європейських мов і культур!

55530 вересня 2018 року студенти ІІ-ІІІ курсів викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Л. Конопляник та К. Сагратова разом зі студентами НН ІІДС систем стали учасниками Європейського дня мов, яке відбулося на території Британської Ради та Гете інституту. Захід відбувся за підтримки EUNIC Ukraine – мережі національних інститутів культури Європейського Союзу.

Сезон футзалу у НАУ

55527-28 вересня 2018 року у спорткомплексі НАУ відбулось відкриття футбольного сезону. У змаганнях на «Кубок Співдружності» брали участь студенти іноземних земляцтв Національного авіаційного університету та представники першої збірної НАУ з футзалу (головний суддя – старший викладач НН ГМІ Дейнеко І.В.).  

Інтелектуали філології

5551 жовтня 2018 року доцент Рудіна М.В. і старший викладач Білоус Н.П. кафедри англійської філології і перекладу в рамках святкування Тижня англійської мови в НАУ провели інтерактивну гру «Поле чудес» для студентів спеціальності «Філологія».

Надихайся мріями!

5552 жовтня 2018 року кафедра авіаційної психології проводила майстер-клас психологічного коучингу з практичної психології «Надихайся мріями». Ведучим тренером була психолог кафедри Шмід Оксана Володимирівна, яка є Міжнародним коуч-тренером та щороку бере участь у конкурсах коучів і психотерапевтів у різних країнах світу.

Толерантність як складова демократичного суспільства

5554 жовтня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Неля Грищенко та Ірина Шаповал разом зі студентами-соціологами стали учасниками лекції завідувача відділом методології і методів соціології Інституту соціології, члена-кореспондента НАН України Євгена Івановича Головахи на тему: «Толерантність як невід'ємна складова демократичного суспільства».

Воркшоп для перекладачів в Американському домі

5552 жовтня 2018 року студенти 3-4 курсів спеціальності 035 «Філологія» разом із старшим викладачем кафедри англійської філології і перекладу НН ГМІ І.В. Струк стали учасникам воркшопу на тему «Tech Assistance: Simultaneous Interpretation». Захід проводився у передовому центрі американської культури, освіти й інформації про США в Україні – America House Kyiv.

Вітаємо переможців конкурсу!

55526 вересня 2018 року за ініціативою кафедри англійської філології і перекладу відбувся традиційний конкурс на кращий поетичний переклад. Такі конкурси організовуються кафедрою з метою підвищення престижу професії перекладача та популяризації іноземної мови як засобу міжособистісного та міжкультурного спілкування.

Наступність у навчанні: коледж – університет

5551 жовтня 2018 року доцент кафедри філософії Ороховська Людмила Анатоліївна провела профорієнтаційну зустріч з випускниками Коледжу інженерії та управління.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве