Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Філологи долають SCOPUS

555Україна, на жаль, не має фахових наукових видань з філологічних наук, що індексуються в міжнародній наукометричній базі Scopus. Та й за кордоном таких видань небагато. Тому кожна публікація наших колег у науковому журналі, що індексується в Scopus, є вагомим науковим досягненням. Сьогодні маємо нагоду привітати доцента кафедри англійської філології і перекладу С.Г. Шурму.

На крилах творчості

555З 27 червня по 3 липня 2017 року на Миколаївщині проходив ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека». В межах фестивалю щороку для освітян працює Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості».

Випускний психологів

55526 червня 2017 року відбувся випуск студентів 4 курсу напряму «Психологія». Ця урочиста подія проходила у актовій залі НАУ. Привітали випускників відповідальна НН ГМІ за навчальну роботу Алпатова О.В., завідувач кафедри авіаційної психології Помиткіна Л.В., куратори 406-407 груп Сечейко О.В., Сапельник О.В., викладачі кафедри студенти та їх батьки і друзі.

Сучасне навчально-методичне забезпечення

55530 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась презентація трьох навчальних посібників для студентів спеціальності «Філологія», авторами яких є провідні викладачі кафедри.

Студентська школа соціальної роботи

555Майже два тижні підготовки, зустрічей, дзвінків і результат виправдав наші очікування! 24 червня 2017 року «Студентська школа соціальної роботи», яка була створена на базі кафедри соціальних технологій взяла участь у найбільшому фестивалі молодіжних ініціатив Youthday '17, який зібрав в одному місці та в один час більше 150 організацій.

Профорієнтація у дії

55527 червня 2017 року доцент кафедри соціальних технологій Петренко Т.В.  виступила на Дні відкритих дверей у Київському механіко-технологічному коледжі перед абітурієнтами і випускниками, їх батьками.

Нові горизонти професійної компетентності

555З 12 грудня 2016 року по 12 червня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства: доценти Божук Л.В., Курченко Т.Є., ст. викладачі Ількова О.Г., Паскал Ж.В., Халецька Л.П, асистент Яценко О.М. в рамках угоди про співпрацю проходили стажування на кафедрі інформаційних систем управління факультету математики та інформаційних технологій ДНУ ім. Василя Стуса (м. Вінниця).

Студенти НАУ: кмітливі, інтелігентні та вперті!

555Протягом червня 2017 року студенти НН ГМІ, які навчаються на ІІІ курсі за напрямом «Практична психологія», проходили виробничу діагностико-психокорекційну практику на базі мережі центрів соціальних служб столиці (керівник практики – доцент Олена Вікторівна Добротвор).

Захист диплому – це завжди пошук

55521-22 червня 2017 року відбувся захист дипломів  студентів ОКР «Спеціаліст» за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Захист диплому – це завжди пошук, сплеск енергії, свято.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве