Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Конкурс стінгазет

5558 листопада 2017 року з ініціативи кафедри української мови та культури було проведено конкурс стіннівок, приурочений Дню української писемності та мови. В оформленні стінгазет узяли участь студенти різних інститутів НАУ.

Об’єднані спільною метою

5559 листопада 2017 року, у День української писемності та мови, викладачі кафедри української мови та культури зорганізували написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності в Національному авіаційному університеті.

Ми можемо більше!

55512 листопада 2017 року доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова Інна Андріївна стала учасником Київського форуму М18 «Ми можемо більше!», що відбувся у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Психологічний захист працівників і студентів НАУ

5559 листопада 2017 року кафедра авіаційної психології взяла участь у конференції нашого університету «Радіаційний, хімічний, медичний, біологічний, психологічний захист працівників і студентів. Інженерний захист територій».

Зустріч гуртківців у музеї літератури

5557 листопада 2016 року в рамках тижня «Дні української писемності та мови в НАУ» у Національному музеї літератури України відбулося виїзне засідання наукового гуртка з української мови, у якому взяли участь студенти з різних інститутів університету. Його проведення організувала викладач кафедри української мови та культури Ганна Онуфрійчук.

Доля мови – доля народу

5556 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови в рамках музейної програми «Доля мови – доля народу» відбулася зустріч студентів НАУ з мовознавцем, кандидатом філологічних наук, доцентом Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Мирославою Приходою.

Встановлюємо міжуніверситетські наукові контакти

5558 листопада 2017 року в рамках проекту міжвишівського співробітництва з Державним університетом телекомунікацій та кафедрою соціології та політології НН ГМІ було проведено засідання наукової лабораторії з візуальної аналітики та соціології візуального символізму.

Наша мова – наша гідність!

5559 листопада 2017 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулося святкування Дня української писемності та мови за участі студентів спеціалізації «Практична психологія».

«Ну що б, здавалося слова…»

5558 листопада 2017 року старший викладач кафедри української мови та культури Тетяна Михайлівна Чухліб провела чергове засідання студентської «Літературної вітальні», яке було приурочено до Дня української писемності та мови.

Мова як символ нашої єдності

5557 листопада 2017 року у стінах Національного авіаційного університету відбулося урочисте відкриття Днів української писемності та мови. Урочистості провели викладачі кафедри української мови та культури. Тема заходу: «Мовне середовище в концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді».

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве