Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

За безцінним он-лайн досвідом до Швеції

555Травневими днями старший викладач кафедри української мови та культури Оксана Волш відвідала університет міста Мальме (Швеція), в рамках десятиденного стажування, профінансованого Шведським інститутом.

Стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації

5551-7 травня 2017 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки В. Г. Фотинюк взяв участь у міжнародній навчальній програмі «Освітні системи Євросоюзу: перспективи співпраці та розвитку».

Мандрівка сторінками історії Української медицини

55510 травня 2017 студенти 117 групи НН ІКІТ разом із старшим викладачем кафедри іноземних мов за фахом Бабій Галиною Вікторівною, відвідали з екскурсією Національний Музей медицини України, який розташований на вулиці Богдана Хмельницького 37. 

Дослідження тюркського світу

55526-28 квітня 2017 року викладач кафедри української мови та культури Н. Сенчило стала учасником ІV Міжнародного симпозіуму «Дослідження тюркського світу», який проходив в університеті імені Омера Халісдеміра (м. Ніґде, Турецька Республіка).

Профорієнтація у київських коледжах

55526 квітня 2017 року доцент кафедри української мови та культури А. Сібрук провела для студентів Коледжу морського та річкового транспорту (м. Київ) та Мистецького коледжу ім. Сальвадора Далі (м. Київ) профорієнтаційні заходи, у ході яких проінформувала старшокурсників про особливості навчання студентів у Національному авіаційному університеті.

Допомога у пошуку професії

55527 квітня 2017 року у межах проведення профорієнтаційної роботи викладач кафедри української мови та культури Г. Онуфрійчук провела бесіду з учнями старших класів Ласковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теребовлянського району у  Тернопільській області.

Родом із казки

555Усі ми родом із країни маминої колискової та бабусиної казки. Або як писав Антуан де Сент-Екзюпері: «Всі ми родом із дитинства». 28 квітня 2017 року студенти НАУ мали змогу поринути в чарівний світ казок. Викладач кафедри української мови та культури Я. Закальська провела для студентів виїзний науковий гурток: «Мовою казки говорить добро».

Від школи – до ВНЗ

55527 квітня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури взяли участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад».

Український Ікар - Левко Мацієвич

55527 квітня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури, за сприяння зберігача фондів Музею історії НАУ О. Лавриненко, доцент О. Шеремета та викладач Л. Стороженко залучили студентів НН ГМІ до участі у лекції-презентації "Український Ікар - Левко Мацієвич" - перший український авіатор, громадський і політичний діяч.

Соціологія транспорту – актуальний напрямок

55526 квітня 2017 року кафедра соціології та політології провела ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему «Актуальні проблеми суспільства в фокусі соціології. Соціологія транспорту – актуальний напрямок соціологічних досліджень».

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології

55517–21 квітня 2017 року студентки 4 курсу нашого Інституту Наталія Стародуб та Катерина Рябчун взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з політології, який проводився на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве