Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Запрошуємо до навчання НАУ

5557 квітня 2017 старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Анпілогова Тетяна Володимирівна відвідала Конотопську гімназію з профорієнтаційною роботою.

Розширюємо наші горизонти

55510 квітня 2017 року доцент кафедри іноземної філології Кульчицький В.І. відвідав з профорієнтаційним візитом загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавську гімназію м. Києва.

Крок до вибору професії

555Студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» Міщенко Дар’я та Гудько Альбіна провели профорієнтаційний захід у спеціалізованій школі №196 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови міста Києва. На власному досвіді студентки розповіли про навчанні у ВУЗі.

Профорієнтаційні заходи – допомога у виборі професії

5555 квітня 2017 року доцент кафедри історії та документознавства Юрченко В.О. долучилась до проведення профорієнтаційної роботи (провела презентації спеціальності кафедри «Документознавство та інформаційна діяльність») у м. Васильків, відвідавши Васильківські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 3, 8, 9 Васильківської міської ради.

Освіта та кар’єра 2017

55516 березня 2017 року викладачі кафедри іноземної філології А.А. Заслужена та А.О. Давиденко разом зі студентами 4-го курсу напряму «Соціальна робота» відвідали щорічну Міжнародну виставку «Освіта та кар’єра 2017» та виставку закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Актуальні проблеми міжнародної освіти

5556-7 квітня 2017 року викладачі нашого Інституту стали активними учасниками Міжнародної наукової конференції «Актуальні проблеми міжнародної освіти: стан та перспективи». Заявки на участь у конференції подали більше 60 науково-педагогічних працівників від усіх кафедр НН ГМІ. У роботі пленарного засідання взяли участь близько 80-ти наших колег і магістрантів.

Зустріч на вищому рівні

55529 березня 2017 року в рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» на запрошення Фонду Віктора Пінчука студентка 321 групи спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Леник Дар’я взяла участь у публічній лекції-дискусії за участі Прем’єр-міністра Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Девіда Камерона на тему «Місце України у мінливому світі».

Стажування у європейських університетах

555З 27 березня по 1 квітня 2017 року група викладачів України та Грузії взяли участь у програмі підвищення кваліфікації «Інновації у вищій освіті: світові тенденції та регіональний досвід».

Сучасні проблеми суспільства: соціологічний вимір

5554 квітня 2017 року в рамках ХVІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулось засідання секції кафедри соціології та політології «Сучасні проблеми суспільства».

Вітаємо нового кандидата наук!

55531 березня 2017 року в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук викладача кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики А. Колісниченко.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве