Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Кураторська година на свіжому повітрі

13Проведення кураторських годин може бути не лише в аудиторіях університету, але й у затишних парках та музеях під відкритим небом! Так куратор групи 211 Людмила Просандєєва провела виховну бесіду зі студентами у музеї «Мамаєва Слобода». У неформальній атмосфері легше спілкуватися на будь які теми студентського життя. Саме порада наставника та студентських друзів може надихнути, заспокоїти, застерегти від життєвих помилок. Ми знаємо, що студентські роки згадуються крізь десятиліття не аудиторними заняттями, конспектами та іспитами, а теплотою й посмішками кураторів, одногрупників, друзів. Доброзичливість – девіз наших кураторів.

Вітаємо з Днем народження!

873db9161414

Колектив Гуманітарного інституту
щиросердечно вітає директора

Артура Грантовича ГУДМАНЯНА

з Днем народження!


Спорт – майбутнє людства!

1_17-8 червня 2012 року на базі кафедри спортивної підготовки Гуманітарного інституту відбулася VII Всеукраїнська науково-методична конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти», присвячена 20-річчю Олімпійської академії України. На конференції розглядалися актуальні питання розвитку рухових якостей студентів в умовах навчальних і позанавчальних занять; питання організації занять зі студентами спеціальних медичних груп, а також висвітлені проблеми непрофільної фізкультурної освіти студентів. Серед гостей і учасників конференції були присутні заслужені майстри спорту з гандболу, Олімпійські чемпіонки – Л. Бобрусь, О. Зуборєва, М. Літошенко, Н. Тимошкіна, а також триразова чемпіонка світу з акробатики заслужений майстер спорту О. Харун. Загалом гостями конференції стали 30 учасників зі спортивними званнями і нагородами.

ГМІ за високу якість навчальної літератури

knigiЗ-поміж усіх видів літератури в усі часи особливий статус мали навчальні видання, адже саме через них людина отримує вивірену, точну, усталену інформацію про природу, суспільство, людину. І навіть сьогодні, в мережевому соціумі, підручники, навчальні посібники, словники залишаються надійним джерелом знань. Приємно, що викладачі нашого інституту здатні готувати якісні, фундаментальні посібники для підготовки молодих фахівців. Підтвердженням цьому є надання відповідним роботам Грифу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Цього разу його отримали:

 • Fundamental theories of intercultural communication
  Автори: Борисенко Н.С., Гудманян А.Г.
  Лист МОН МС України №1/11-6423 від 08.05.12.
 • Педагогіка та психологія вищої школи
  Автор: Барановська Л.В.
  Лист МОН МС України № 1/11-8048 від 28.05.12.
 • Тематичний словник ділової лексики в авіації
  (англо-український, українсько-англійський)
  Укладачі: Акмалдінова О.М., Письменна О.О., Семенюк Н.Г.
  Лист МОН МС України № 1/11-8091 від 28.05.12).

Вітаємо з визнанням високого наукового та фахового рівня підготовленої навчальної літератури.

З надією на майбутнє!

Сповнений хвилювань і надій, розбавлений сумом і радістю - такий він - День вручення дипломів! Батьки щасливі. Викладачі горді. Молоді фахівці упевнено дивляться в майбуття. Вітаємо всіх з цим світлим, довгожданим днем! Нових звершень вам, наші бакалаври!

Політ-2012. Гуманітарні науки: збірник тез

11Шановні студенти, аспіранти та молоді учені! Доводимо до вашого відома, що вийшов друком збірник тез напряму «Гуманітарні науки» ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» (4-5 квітня 2012 р.). Зважаючи на значну кількість учасників і підготовлених доповідей, вченою радою нашого інституту було прийнято рішення про друк окремої збірки. Авторський примірник матеріалів можна отримати в науково-методичному відділі ГМІ (ауд.8.801, тел. 406-75-00). Також ми пропонуємо вам для завантаження електронну версію збірника тез. Сподіваємось, заняття прагнення до наукових звершень стане вашим життєвим кредо.

Міжрегіональний методичний семінар

commu11 червня 2012 р. на базі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики пройшов ІІІ Міжрегіональний методичний семінар «Підготовка студентів немовних спеціальностей до міжкультурної комунікації. Учасниками семінару цього року стали викладачі Університету Центральної Флориди (США), університету м. Санкт-Петербург, Львівського Національного університету імені Івана Франка, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Дрогобицького державного педагогічного університету, Харківської Національної академії міського господарства, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії та багатьох навчальних закладів Києва. На семінарі розглядалися як теоретико-методологічні питання мовної підготовки студентів, так і проблеми формування готовності до міжкультурної комунікації.

Чергова перемога перекладачів

416211Студентка 501 групи спеціальності «Переклад» Олександра Івашкова посіла ІІ місце у номінації «Англійська мова. Переклад художнього твору (поезія)» на Міжнародному конкурсі молодих перекладачів 2012 року, який проводився Сибірським федеральним університетом за підтримки Красноярського регіонального відділення  Спілки перекладачів Росії.  У конкурсі брали участь студенти, магістранти й аспіранти із 73 вищих навчальних закладів Російської Федерації, а також 12 – із закордонних університетів. Переможці були визначені з понад 500 учасників. Міжнародне журі конкурсу очолював президент Спілки перекладачів Росії Л. Гуревич. 
Вітаємо випускницю нашого інституту з перемогою!

Вітаємо документознавців

325 травня 2012 року завершила роботу державна екзаменаційна комісія із захисту дипломних робіт зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Спеціаліст» і «Магістр». Очолювала ДЕК доктор педагогічних наук, професор кафедри книгознавства і бібліотекознавства КНУКіМ Л. Петрова. За результатами захисту комісією на високому рівні було оцінено роботи випускників, зокрема, на відмінно захистилось 37 студентів, серед яких – 19 бакалаврів, 10 спеціалістів, 8 магістрів. Студенти продемонстрували здобуті протягом навчання в університеті знання з фахових дисциплін. Комісією було рекомендовано до участі в огляд-конкурсі роботи Ю. Гоменюк, М. Масалової, М. Нестеренко, І. Ножки (ОКР «Бакалавр»), З. Свердлик (ОКР «Магістр»). Вітаємо випускників і бажаємо успіхів у професійному житті!

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве