Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Ми - колеги і друзі!

237215920 червня 2012 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту відвідали дендропарк «Олександрія» у м. Біла Церква.  Учасники екскурсії гуляли мальовничими стежками парку, слухали цікаву розповідь гіда про історію парку та видатних людей, пов'язаних з ним, дізналися багато нового й отримали безліч позитивних вражень. По завершенню екскурсії була проведена весела фотосесія та пікнік під кронами двохсотлітніх дерев. Сподіваємось, такий спосіб проведення часу сприятиме укріпленню творчої та дружньої атмосфери на кафедрі, розбавить робочі будні приємними колективними спогадами.

Так тримати!

_12__20 червня 2012 року на засіданні вченої ради Національного авіаційного університету наші колеги були відзначені за багаторічну і сумлінну працю. Грамотою Національного авіаційного університету за успіхи в організації та вдосконаленні навчально-виховного процесу в університеті, значний особистий внесок у формуванні інтелектуального, культурного та морального розвитку студентів нагороджено заступника директора нашого інституту ІВАНОВУ Жанну Євгенівну. Нагрудним знаком «Ветеран Національного авіаційного університету» нагороджено викладача кафедри іноземних мов за фахом АКОПЯН Тетяну Валентинівну. Дякуємо Вам за якість у роботі, професійну мужність та прагнення до досконалості на честь нашого інституту.

Приростаємо докторами психологічних наук!

prosandeevaКолектив кафедри соціології та
соціальних технологій вітає

ПРОСАНДЄЄВУ Людмилу Євгеніївну

із успішним захистом
докторської дисертації на тему:
«Психологічні засади розвитку
самоцінності особистості в процесі соціалізації».

Бажаємо Вам успіхів, творчого натхнення
і подальших наукових здобутків.
Ніколи не сумнівайтеся у власних силах,
сподівайтесь на краще і залишайтеся
завжди усміхненою та щасливою!

Кураторська година на свіжому повітрі

13Проведення кураторських годин може бути не лише в аудиторіях університету, але й у затишних парках та музеях під відкритим небом! Так куратор групи 211 Людмила Просандєєва провела виховну бесіду зі студентами у музеї «Мамаєва Слобода». У неформальній атмосфері легше спілкуватися на будь які теми студентського життя. Саме порада наставника та студентських друзів може надихнути, заспокоїти, застерегти від життєвих помилок. Ми знаємо, що студентські роки згадуються крізь десятиліття не аудиторними заняттями, конспектами та іспитами, а теплотою й посмішками кураторів, одногрупників, друзів. Доброзичливість – девіз наших кураторів.

Вітаємо з Днем народження!

873db9161414

Колектив Гуманітарного інституту
щиросердечно вітає директора

Артура Грантовича ГУДМАНЯНА

з Днем народження!


Спорт – майбутнє людства!

1_17-8 червня 2012 року на базі кафедри спортивної підготовки Гуманітарного інституту відбулася VII Всеукраїнська науково-методична конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти», присвячена 20-річчю Олімпійської академії України. На конференції розглядалися актуальні питання розвитку рухових якостей студентів в умовах навчальних і позанавчальних занять; питання організації занять зі студентами спеціальних медичних груп, а також висвітлені проблеми непрофільної фізкультурної освіти студентів. Серед гостей і учасників конференції були присутні заслужені майстри спорту з гандболу, Олімпійські чемпіонки – Л. Бобрусь, О. Зуборєва, М. Літошенко, Н. Тимошкіна, а також триразова чемпіонка світу з акробатики заслужений майстер спорту О. Харун. Загалом гостями конференції стали 30 учасників зі спортивними званнями і нагородами.

ГМІ за високу якість навчальної літератури

knigiЗ-поміж усіх видів літератури в усі часи особливий статус мали навчальні видання, адже саме через них людина отримує вивірену, точну, усталену інформацію про природу, суспільство, людину. І навіть сьогодні, в мережевому соціумі, підручники, навчальні посібники, словники залишаються надійним джерелом знань. Приємно, що викладачі нашого інституту здатні готувати якісні, фундаментальні посібники для підготовки молодих фахівців. Підтвердженням цьому є надання відповідним роботам Грифу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Цього разу його отримали:

 • Fundamental theories of intercultural communication
  Автори: Борисенко Н.С., Гудманян А.Г.
  Лист МОН МС України №1/11-6423 від 08.05.12.
 • Педагогіка та психологія вищої школи
  Автор: Барановська Л.В.
  Лист МОН МС України № 1/11-8048 від 28.05.12.
 • Тематичний словник ділової лексики в авіації
  (англо-український, українсько-англійський)
  Укладачі: Акмалдінова О.М., Письменна О.О., Семенюк Н.Г.
  Лист МОН МС України № 1/11-8091 від 28.05.12).

Вітаємо з визнанням високого наукового та фахового рівня підготовленої навчальної літератури.

З надією на майбутнє!

Сповнений хвилювань і надій, розбавлений сумом і радістю - такий він - День вручення дипломів! Батьки щасливі. Викладачі горді. Молоді фахівці упевнено дивляться в майбуття. Вітаємо всіх з цим світлим, довгожданим днем! Нових звершень вам, наші бакалаври!

Політ-2012. Гуманітарні науки: збірник тез

11Шановні студенти, аспіранти та молоді учені! Доводимо до вашого відома, що вийшов друком збірник тез напряму «Гуманітарні науки» ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» (4-5 квітня 2012 р.). Зважаючи на значну кількість учасників і підготовлених доповідей, вченою радою нашого інституту було прийнято рішення про друк окремої збірки. Авторський примірник матеріалів можна отримати в науково-методичному відділі ГМІ (ауд.8.801, тел. 406-75-00). Також ми пропонуємо вам для завантаження електронну версію збірника тез. Сподіваємось, заняття прагнення до наукових звершень стане вашим життєвим кредо.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве