Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Спогади про війну..

IMG_202630 жовтня 2012 року в нашому інституті відбулася зустріч викладачів і студентів кафедри історії та документознавства з відомим києвознавцем, заступником директора Музею історії Києва Дмитром Малаковим. Дмитро Васильович поділився своїми спогадами про 778 днів і ночей, які пережили кияни окупованого Києва: вивезення людей до Німеччини, руйнування міста, голод та холод. Але попри усі негоди – бажання вижити та дочекатися перемоги! Реальні факти, які схоплювала уява тоді ще дитини, цікаві та зворушливі мініатюри з життя Києва справили велике враження на присутніх. Під час зустрічі відбулася презентація наукової праці Д.В. Малакова «Київ, війна і німці».

Засідання Вченої ради ГМІ

DSC_003717 жовтня 2012 року відбулося перше у цьому навчальному році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Тому на порядку денному основним було питання формулювання цілей з навчальної, виховної, методичної та наукової роботи інституту на 2012-2013 н.р. Заслухавши доповіді заступників директора за відповідними напрямами, Вчена рада ГМІ прийняла поставлені цілі до виконання.

Методичний семінар фулбрайтівського професора

DSC06128 новый_размер25 жовтня 2012 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбувся методичний семінар Фулбрайтівського професора Вашингтонського університету (штат Вашингтон) Марини Толмачової. Марина Олександрівна має багаторічний досвід викладання у вищому навчальному закладі США. Для українських колег вона підготувала мультимедійну презентацію на тему «Система вищої освіти в США та Фулбрайтівська програма». Викладачі кафедри отримали цікаву інформацію про типологію американських ВНЗ, джерела фінансування, систему оцінювання та стипендіальні програми студентів та аспірантів. Наших освітян зацікавила розповідь про особливості проживання викладачів та студентів в умовах закритого суспільства американського студмістечка та про особисте життя іноземних колег. Запеклу дискусію викликало гендерне питання, що наразі є одним з найгостріших у США.

Музей авіації НАУ

2343256_30 жовтня 2012 р. студенти напрямку «Філологія» разом з викладачем кафедри англійської філології і перекладу Андріаною Раті відвідали музей авіації, що знайшов свою локацію в головному корпусі НАУ.  Під час екскурсії студенти із захопленням слухали розповідь  про історію авіації та її розвиток, зокрема вагомий внесок нашого університету в світову царину неба та космосу. Музей авіації розширив знання майбутніх фахівців про університет та надав мотивації на подальші злети.

Круглий стіл «Психологічні аспекти людського чинника в авіації»

gm новый_размер_325 жовтня 2012 р. кафедра авіаційної психології провела засідання круглого столу «Психологічні аспекти людського чинника в авіації» в рамках І Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Проблеми та перспективи розвитку авіації і космонавтики». Мета круглого столу - залучити молодих учених і студентів до пріоритетних наукових напрямків досліджень, пов’язаних із сучасними проблемами авіаційної психології.

Профорієнтаційна робота серед полтавчан

_122-23 жовтня у м. Полтава, в ЗОШ №2, №17 та №20 відбулися зустрічі випускників 2013 року з професором кафедри історії та документознавства ГМІ НАУ М.В. Геращенко. Школярі зацікавлено слухали лекцію про «Перспективи навчання в НАУ», після чого засипали Михайла Васильовича запитаннями, щодо вступних екзаменів; бюджетних місць;  стипендій і гуртожитків. Сподіваємось, що зустріч принесе свої плоди і наступного року наша студентська сім’я поповниться веселими й привітними полтавчанами.

Колеги-мандрівники

P101011027 жовтня викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики відвідали м. Умань та парк «Софіївка». Цей осінній день видався навдивовижу щедрим на тепло та сонячне проміння, тож колеги-мандрівники годинами блукали мальовничими алеями парку, захоплено слухали розповідь екскурсовода про історію та легенди Софіївки, а наприкінці влаштували веселий пікнік на опалому листі віковічних дерев.

Кубок Ректора НАУ з футзалу та волейболу

DSC08159 новый_размер27 жовтня 2012 р. в спорткомплексі НАУ відбулася Спартакіада на Кубок Ректора НАУ з футзалу та волейболу. В змаганнях брали участь 18 команд, які представляли 9 навчальних закладів України. На параді відкриття змагань з вітальними словами до присутніх звернулись завідувач кафедри спортивної підготовки, майстер спорту міжнародного класу Наталія Турчина, завідувач кафедри фізичного виховання, професор Віктор Зінченко та дворазова Олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту Людмила Бобрусь.

Запрошуємо на соціально-психологічні тренінги

DSC0242_gmi25 жовтня у дружній, психологічно комфортній атмосфері пройшла зустріч науково-практичного гуртка «Інсайт». Під керівництвом викладачів кафедри авіаційної психології Власової-Чмерук О.М. та Сапельник О.В. студенти брали участь в соціально-психологічному тренінгу та отримали змогу спробувати себе в ролі тренерів, що у майбутньому дозволить їм самостійно розробляти та впроваджувати соціально-психологічні тренінги. Кафедра авіаційної психології щиро запрошує усіх студентів, які бажають долучитися до гуртка. За детальною інформацією звертайтеся до завідувача кафедри – О.В. Петренка. Чекаємо на вас!

Долучаємось до авіаційної родини НАУ

z74JPQiE_F4У період з 22 по 25 жовтня студенти 1 курсу спеціальності «Психологія» відвідали ННЦ «Державний музей авіації» у супроводі завідувача кафедри Петренка О.В. та кураторів Іванюк М.О. і Западенко-Геменчук О.І. Завдяки екскурсії студенти дізналися про історію розвитку авіації в СРСР та Україні. Окрім того, кожний студент мав змогу відвідати кабіну пілота пасажирського літака. Всі історичні факти та інформація стосовно особливостей того чи іншого літака і вертольота підкріплювалися яскравими розповідями про реальні ситуації польотів та авіаційні події, прикладами з життя тощо. Студенти першого курсу на власні очі побачили пасажирські, військові літаки, винищувачі, вертольоти тощо та зрозуміли всю важливість людського фактору в авіації.

ІІ місце на чемпіонаті України з аеробіки

repo-4239 новый_размер18-20 жовтня 2012 р. збірна під керівництвом викладачів кафедри спортивної підготовки та фізичного виховання Гуманітарного інституту взяла участь у чемпіонаті України серед студентів ВНЗ зі спортивної аеробіки. Палаці спорту «Юність» у м. Запоріжжі прийняв команди Києва, Запоріжжя, Луганська, Донецька, Харкова, Тернополя, Львова та інших міст України. В умовах запеклої конкуренції збірна команда НАУ «Авіатор» посіла почесне ІІ місце. Вітаємо призерів чемпіонату України: Тетяну Гребінник (ІАСУ, 603), Анастасію Пащенко (ІЕМ ФМЛ, 505), Ганну Корнієнко (ІМО, 504), Христину Штельму (ІЕБ, 402), Інну Завоюру (ІМО, 410), Юлію Войцехович (АКІ ФЛА, 307), Юлію Сакун (ІЕМ ФЕП, 424), Яну Баглай (ГМІ, 112).

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве